İki Kişilik Yalnızlık.

• Konbuyu başlatan passiflora
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde passiflora tarafından oluşturulan İki Kişilik Yalnızlık. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,795 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı İki Kişilik Yalnızlık.
Konbuyu başlatan passiflora
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mydestiny
P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Sinan Akyüz. Tesadüfen elime geçtiği için okudum. Öneremiyorum bile. Sinirlerim gitar teli gibi gerildi. Gerçek bir yaşam öyküsü birde. Ne demeli ki........Hayatın gerçekleri işte. Tahammül edilerek okunabilirse eğer alınacak çok ders var. :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Teşekkürler paylaşımınız için ancak daha geniş bir açıklama yapsaydınız keşke..

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Elbette Safari. Öyle sinirliyim ki bir başlarsam kitabın özetini yazarım diye korkuyorum. Konusu evliliklerde zaman içinde öldürülen aşk, sevgi, saygı, sadakat. Katili iki kişi. Cezasını her zamanki gibi çocuklar çekiyor. Günümüzde örneğine o kadar çok rastlayabileceğimiz bir hikaye ki, öyle gerçekçi ve sade bir anlatımla sergilenmiş ki. daha ne diyeyim bilmiyorum. Aynı evi paylaşan iki kişinin değerlerini koruyamadıkları için yaşadığı yalnızlığı,  mutluluğu dışarda aramaların sonucu sadakatsizlikler, yopranmış evliliklere üşüşen ve onları her türlü kullanmaya kalkan leş kargaları. Salı pazarı gibi ne ararsan mevcut. Çok fazla sinirlenerek bitirmeden kalkamıyorsun.  :)
Sevgiler.

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet sen baya sinirlenmişsin ama unutmaki bunlar hayatın acı gerçekleri..sen okuma fırsatı bulmuşsun ve gerçekle yüzleşmişsin darısı hepimizin başına..gerektiğinde acılarlada yüzleşmeyi öğrenmek lazım diye düşünüyorum..

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bunlar hayatın gerçekleri
belkide ben bu cümleyi yazarken bile bazı aileler bu sorunla uğraşıyorlardır
neyse gerçektende acı bir konu

S

sude19811981

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
bende çok merak ettim.ve almayı düşünüyorum.

S

snm.brs

Kullanıcı
27 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
başak burcuyum,bir özelliğimde fazlasıyla meraklı olmam :)paylaşımın için teşekkür ederim..bende alıp,okumayı düşünüyorum.

M

meloodi

Kullanıcı
3 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
sinan akyüz'ün "bana sırtını dönme" isimli  kitabını okudum
bir erkeğin kadınları bu kadar aşağlamasını ve bu kitabın çok satmasını ozamanda anlamamıştım
hala da anlamıyorum kesinlikle kadın düşmanı ve kadınları görmek istediği gibi gören bir yazar...

ayrıca yaşanmış hikayeler deniliyor kim yaşamış kimler yaşamış bunları
ben hiç sinan akyüzün yazdığı gibi kadınlara rastlamadım... ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sinan Akyüz'ün Yatağımdaki Yabancı kitabını, tam anlamıyla boğularak okudum!
Boğulmamın bir nedeni, kitabın her sayfasında, kışın ortasında camları kapalı bir odada hesaplaşan karı kocanın 3'er adet sigara ve birer bardak viski içmeleriydi! Emeğe ve kitaba saygı ilkem olduğu için kitabı çöpe atmadım ama kütüphaneme koymadım, çekmecelerimden birinin gerisinde...
Konu olarak; "gerçek" diyor ama bence fazla abartılmış gerçekler!
Çok marjinaldi.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
iki kişilik yanlızlık adlı kitabı benı evlenmekten,aşktan uzaklastırdı ama soluksuz okudum ginede...Feministim zaten daha bi beter Femins oldm  :D :D :D

L

layla

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
paylaşım için sağ ol  ama bu kitapları alamiyanlar da  var onun için şükür etmelisin yani ama seni terslemek gibi olmasın :) :) :)

M

mydestiny

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Zynep' Alıntı:
Emeğe ve kitaba saygı ilkem olduğu için kitabı çöpe atmadım ama kütüphaneme koymadım, çekmecelerimden birinin gerisinde...
Konu olarak; "gerçek" diyor ama bence fazla abartılmış gerçekler!
Çok marjinaldi.
Kesinlikle size katılıyorum. ki Kişilik Yalnızlık kitabını ben de sıkılarak okudum. Çok abartılıydı kitap. Başladığım bir kitabı yarım bırakmayı sevmediğim için sonuna kadar okudum ve kitabı hemen bir başkasına verdim. Tavsiye etmediğim kitaplardan biridir.
Sinan Akyüz kesinlikle abartarak bire on katarak yazıyor kitaplarını.