İBRET ALINACAK

• Konbuyu başlatan Murat60
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Murat60 tarafından oluşturulan İBRET ALINACAK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,692 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İBRET ALINACAK
Konbuyu başlatan Murat60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan altyy
M

Murat60

Kullanıcı
11 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ÇANAKKALE
birgün bir serçe yavrusu soğuk bir kış ayında lapa lapa yağan karın altında yiyecek bulmak için yere inmiş hava okadar soğukmuşkı yere indikten hemen sonra vücudu ağırlaşmış kanatları donmuş ve hareket edemez hale gelmiş bir süre sonrada donarak konduğu yere sabitlenmiş tam ölmek üzereymişki bir büyük baş hayvan (inek) gelip tam kuşun bulunduğu yerın üstüne pislebiş ve kuş üzerine düşen sık pislik sayesınde yavaş yavaş ısınmışş ve ölmekten son anda kurtulmuş fakat bir süre sonra pislikkurumuş ve kuş içerisinden çıkamadan pisliğin altında kalmış ama o anda bir kedı gelmiş ve serçeyi bulunduğu pisliğin içinden çıkarmış ve afiyetle yemişşşş...

Onun İçindirki Senın Üstüne Pisleyen Herkezi Kötü Bilme, Seni pislikten Çıkarmaya Çalışanıda İyi Bilme

Murat60

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ibret almak için güzel bir paylaşım fakat söylenilmek istenen kişiler bunu olumlu karşılayabileceğini sanmıyorum.

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Daha önce farklı bir şekilde (küçük değişiklikler içeren şeklinde)  biliyordumm...Güzel bi ibret...paylaşım için teşekkürler... :)

I

iyivakit

Kullanıcı
13 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hoş bide murat o kayan yazıyı nasıl yaptın? ;)

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ders alınacak bi hikaye.güzeldi..
teşekkürler:)

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
evet üzerien pisleyen herkesi kötü bilme, çıkarmaya çalışanı a iyi bilme. bence doğru bir söz. her sana yardımcı olan iyi olmayabiliyor kimbilir ne niyetlerle yapıyor bunu. Bu tür durumlarla sürekli karşılaşıyoruzdur hayatımızda. paylaşım için teşekkürler

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gercekten de öyle..Tşk

K

Kendi

Kullanıcı
19 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Esas olan niyet bence ,her hareketin bir kasıt içerdiğini düşünmek doğru değil ancak kimsede bir başkasına iyilik olsun diye çamur atmaz sadece kendini kurtarmak için yapılır bu ,ki tasvip edilecek bir şey değildir sonucunun iyi olması gerçeği değiştirmez, benim anladığım benim kötü olduğunu düşündüğüm şeyler iyi sonuçlar doğurabilir,iyi olduğunu düşündüğüm şeylerde kötü ... bunu ögrenmenin yolu yaşamaktır ancak ,ancak hayatın devamı için pisliğe gömülmek _manevi anlamda_ doğru bulmuyorum

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
evet katılıyorum bunu yaşayarak öğrenirsin fakat bazı şeyler vardır ki sözle anlatılmaz onu anlamak için kişinin başkasının anlatmasından ziyade yaşaması gerekir. birazda insanın içinde olucak..

M

mine yirmili

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Verilen örnek doğru!Paylaşımınız için teşekkürler...Yaşımız kaç olursa olsun, hayatın içinde yaşadıkça öğrenecek çok şeyimiz var!..Hayatın içindeki doğrular ve yanlışlar,  yaşanmış tecrübelerle sabit kılınmıştır.
Sevgiler  :)

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
cok guzel bı hıkaye.basımıza gelecek her kotu olayda ısyan etmemız lazım arkasında hangı hayırlar saklıdır bılemeyız TESEKKURLERRRRRRRRR

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
her satırını okurken belki iyileşir uçar gider diye beklediğim yavru serçeyi nankör kedicik yedi... üzüldüm

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
çokkkkk doğruu.ama kimin iyi kimin kötü olduğunu o olayı yaşadıktan sonra öğreniyoruz geçte olsaa.tabi öğrenmemiz sonrası için iyi.güzel bir konuya değinmişsin teşekkür