Hindistan'a Yolculuk ve Nepal Gezisi

• Konbuyu başlatan Şeker Prenses
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Şeker Prenses tarafından oluşturulan Hindistan'a Yolculuk ve Nepal Gezisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,207 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Hindistan'a Yolculuk ve Nepal Gezisi
Konbuyu başlatan Şeker Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Ş

Şeker Prenses

Düşler ülkesi Hindistan: Tac Mahal, kutsal hayvanlar, camiler, Ganj Nehri, dilenciler, tıklım tıklım caddeler, tapınaklar, şifalı bitkiler, racalar…
Özgünlükler ülkesi Nepal: Himalayalar ve Everest Tepesi, Budistler, kutsal ibadet yerleri, sessizlik, saraylar…
Gülten Dayıoğlu’nun yıllardır düşlediği bu yolculuk, bize Doğu’nun çekici güzelliklerinin kapılarını açıyor.

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
keşke biraz daha açıklayıcı olsaydı ???

Ş

Şeker Prenses

araştırdım ama bulabildiğim bu. :)Hindistan ve Nepal de ki sosyal yaşamı, oralarda bulunan tarihi eserleri anlatıyor. Son cümlede de söylediğim gibi Doğu’nun ilginç taraflarından bahsediyor. :)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
elden bu kadar geliyorsa bişey diyemiyorum yine de teşekkürle ;)

Ş

Şeker Prenses

Kristal' Alıntı:
Bu kitap çocuklar için değilmiydi?
hayır. daha çok hindistan ve nepal de ki yaşam tarzlarını, insanları falan anlatıyor. sadece çocuklara yönelik değil yani.  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hayalimdir Hindistan.
Ne kadar yazı varsa okudum. Ama bu kitabı bilmiyordum, sanırım Gülten Dayıoğlu çocuk kitapları yazarı olduğu için dikkatimi çekmemiş.
Teşekkürler.