HIDIR KİŞİSEL GELİŞİYOR.

• Konbuyu başlatan passiflora
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde passiflora tarafından oluşturulan HIDIR KİŞİSEL GELİŞİYOR. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,827 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı HIDIR KİŞİSEL GELİŞİYOR.
Konbuyu başlatan passiflora
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bazı kişisel gelişim kitapları ile alay eden bir kitap. Okumanızı şiddetle öneririm. Yalın bir dil ve bitmeden bırakamayacağınız bir kitap. Yazar: Ahmet Şerif İZGÖREN dersem ne demek istediğimi anlarsınız zaten.
Sevgiler

T

tnctrkcell

öyle bir anlatmışsın ki şimdi açık kırtasiye yoktur ki gidip alasım geldiiiii :)

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hmmm... merak ettim açıkçası... nasıl alay etmiş....

teşekkürler... ;) ;) ;)

D

DUYARKAT

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
  Mükemmel bir kitaptır arkadaşlar. Hararetle tavsiye ederim.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
saol kitaptan güzel bi iki söz alıntı yapsan ne güzel olurdu yaa merak ettim sindik ::) ::)

Y

yağmureal

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
bende çok merak ettim şimdi yeni duydum kitabı
kitabın adıda baya etkileyici :)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
siz kitabı önereli bayağı bir olmuş ama merak ettim doğrusu ilk fırsatta alırım umarım  ;)

G

grkm

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
van
en kısa zaman da almayı düşünyorum güzel bi kitaba benziyo[

V

volkankeser

Kullanıcı
27 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dünyada ki son kitap olsa da almam..Bu adamın yaptığı bakış açısı değil resmen yargılamak bence..Kitabın isminde bile bir soğukluk var..Eğer bu kitabı okuyup kitabın düşüncelerini aklınızda yer etteysizdiniz bu sitede kalmanıza bile gerek yok derhal bu siteden çıkabilirsiniz..
Ne derlerdi
Kalan Sağlar Bizimdir

Ben o kadar yıl kişisel gelişimle uğraşıcam adamın biri gelcek dalga geçicek yok öyle..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yapmayın ağır bir eliştiri olmadı mı?

Ben de bir kaç yazarın kişisel gelişim serilerini takip ederim ama  etrafımıza baktıgımızda raflarda mantar gibi türeyen maddi amaçlı kişisel gelişim uzmanlarına yazarın tepkisii..İşini iyi yapan kişisel gelişim uzmanlarına değil.. ;).

V

volkankeser

Kullanıcı
27 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kitabın kişisel gelişim ile alay ettiğini sanıyordum..Tepkim bu yüzden
Bilgilendirme için Teşekkürler Superisi

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Okumadığınız bir kitabı mı eleştirdiniz siz  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Su Perisi' Alıntı:
Avucunuzdaki kelebek /Ahmet şerif İZGÖREN / Kişisel gelişim serisi/

kısaca tanımlamak gerekirse,Kisisel gelişim kitaplarının içinden en zevkle okunanı diyebilirim...
Kitap genel olarak 3 bölümden oluşuyor...
Kendinizi nasıl keşfedersiniz?
Kendinizi nasıl keşfedersiniz?
Hedeflerinizi nasıl belirlersiniz? ve
Hedeflerinize giden yolda nasıl ilerlersiniz? Sorularının cevapları üzerinde durulmakta ve bir her konuya göre  ya bir hikaye, ya bir söz ya da bir anı ve fıkra ile bütünleşmekde okurken daha zevkli hale gelmesini sağlamaktadır..
Kesinlikle tavsiye ederim....Bir gecede okuyup bitirdiğim kitaplar içindedir.. :)
Kesinlikle tavsiye ederim...
Ayrıca "Hıdır kişisel gelişiyor" adlı kitabında,raflarda mantar gibi kişisel gelişim uzmanlarının ( yabancı özellikle) kariyer,mutlu olmanın püf noktasını yakalayıp kariyer yapmaya çalışıp kendini komik hallere düşüren Hıdır'ımızın düşmüş olduğu içler acınası durumunu komik bir dille aktarıyor:)
Hıdır'ın kişisel gelişim kitaplarını okuyarak hayatına yön vermeye çalışırken ki düşdügü ve yükselmek için patronunun odasına girip,beden dili ile etkilemeye çalıştıgını düşündükçe halen gülümserim:)
Kesinlikle okunmalı,özellikle kişisel gelişim ile ilgilenenler  ;)

Kitaptan, yazarın asıl özünü anlatan parargafı: Gidin Almanya'ya,İngiltere'ye,insanların yüzlerine bakın ve size motive etmeye çalıştıkları ama kendilerinde bilmiş oldugu hayatın tecrübeden geçtigini anlatan halini ve hayatı içinden çıkılmaz hale getiren yüzünü...
Size kitap yazan adamların çoğu sizin kadar mutlu değildir,ondan emin olun..Pozitif enerji deyip duranların belki yüzü hiç gülmüyordur...
;)

V

volkankeser

Kullanıcı
27 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Biraz geç bir cevap olucak ama zaten okumadığımı yazımda belirtmiştim =)