'hiç kimse olmak istemiyorum....'

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan 'hiç kimse olmak istemiyorum....' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,322 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı 'hiç kimse olmak istemiyorum....'
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efe_09540
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Hiç Kimse Olmamak;

Bence kötü bir terim,insan neden hiç kimse olmak ister ki?

Evet belki kendi kişiliğimi,tarzımı,saç kesimimi,renklerimi vs... bulana kadar yada keşfedene kadar başkalarını örnek/taklit  almış olabilirim (taklit etmedim ama genel anlamda kullanıyorum bu kelimeyi)

Önemli olan kendimi bulmam,keşfetmem ve kendim gibi giyinip kuşanmam,konuşmam.

Elbette hayatımda örnek aldığım,düşüncesini beğendiğim veya beğenmediğim yönlerini hayat akışımda kullanmışımdır,kendi yönümü bulmak için tıpkı sevdiğim kitaplardan alıntılar yapıp üzerinde düşündüğüm gibi...

Bu yüzden bence yeri geldiğinde hiçliğide yaşamalıyım ama burada ki gibi değil  :)

E

efe_09540

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tamda benlik bir yazı geçen gece düsündüm dedim ki kendime okuldan mezun ollalı tam bir yıl olmus meslek hayatımda o bir yıl nasıl geçti bilmiyorum hayat işte böle nasıl geçtiğini anlamıyacağız
bir gün bakmısım bitiş çizgisindeyim o zaman bu hayat için çok çalısmanın ne anlamı var ki ?