herkese selam

• Konbuyu başlatan selçuk_duygun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde selçuk_duygun tarafından oluşturulan herkese selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,524 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı herkese selam
Konbuyu başlatan selçuk_duygun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sarmut
S

selçuk_duygun

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
ben bazen değişmeyi kendimi aşmayı çok istiyorum ama çoğu zaman bu savaşım yarıda kalıyor ve ben bu siteye bayıldım harika olmuş yeni arkadaşlar edinip kendimi sizlerle daha da geliştirmek istiyorum herkese selam olsun

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
selçuk_duygun' Alıntı:
ben bazen değişmeyi kendimi aşmayı çok istiyorum ama çoğu zaman bu savaşım yarıda kalıyor ve ben bu siteye bayıldım harika olmuş yeni arkadaşlar edinip kendimi sizlerle daha da geliştirmek istiyorum herkese selam olsun
Hoşgeldin.. :) :)

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
SLM BEN DE ARANIZA YENİ KATILDIM :)BU SİTEYE İYİ Kİ ÜYE OLDUM.ÇÜNKÜ KENDİMİ DAHA İYİ HİSSETMEYE BAŞLADI.HAYATI SEVİYORUM,MUTLUYUM :)

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
hoşgeldiniz
hep yüzünüzün gülmesi dileğimle

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
:) selam bende uye olalı çok olmadı ama hemen alıstım hoşgeldin :)

M

melekşeyma

Kullanıcı
6 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhabalar  nette gezinirken,bu siteye rastladım bende aranıza katılmaya karar verdim yeni dostluklar kurmak dileğiyle.

M

melekşeyma

Kullanıcı
6 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hoşbulduk bu aralar kendimi çok berbat ve yanlız hissediyorum.umarım buradaki paylaşımlar bana bir nebzede olsa faydalı olur