HER YENİ BAŞLANGIÇ; YENİ RİSKLER, YENİ UMUTLAR

• Konbuyu başlatan tiger_71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde tiger_71 tarafından oluşturulan HER YENİ BAŞLANGIÇ; YENİ RİSKLER, YENİ UMUTLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,929 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı HER YENİ BAŞLANGIÇ; YENİ RİSKLER, YENİ UMUTLAR
Konbuyu başlatan tiger_71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tolgaist
T

tiger_71

Kullanıcı
9 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR,ANKARA,BURSA
İnternette aylak aylak dolaşırken keşfettiğim ve ilgi duyduğum bir dünyada yer alan ilgi çekici bir konu.
Bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanan biri olarak ”Bu artık böyle gitmez.” diyenlerdenim. her başarın bir öyküsü vardır derler. bunları bilmek ve okumak da insana bir azim kazandırır diye söylerler. ben de bu hikayelerden okuyan. ama yakaladığım anlık ivmeyi devam ettiremeyenlernim. bu sefer öyle olmayacak diye başladığım her çaba tamahkarlığıma yenik düştü. bilmiyorum. ama yeniden başlamaktan da korkmuyorum. herkese selamlar.

P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Evet evet ama getirileri fazla hayatın,çok fazla..İnsan;yaşamın hep olumlu yönlerini görmeli ne kadar olumsuzluklar olsada..İşte ozamn mutlu olmayı,başarabiliyor..Evet işte ozaman.!!

Teşekkürler..

Sayğılarımla;

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hayat tüm olumsuzluklarına rağmen yaşamaya değer, ele birde sevdikleriniz yanızdayken daha bir güzel geliyr

Saygı ve sevgilerimle

S

savages

Kullanıcı
6 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayat risklerle dolu olsada yeniden baslanmali bu nedenle de olumsuzluklari bir yana birakip yeni atilimlar yapilmalidir diye dusunuyorum.....

sevgilerle ................

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
merhaba sevgili TİGER,ben yeni üyelerdenim bu siteyi çok sevdim.yazdıklarına katılıyorum okuduğum kişisel gelişim ve motivasyon kitaplarından etkileniyorum ve o anda herşeyi başarabileceğimi düşünüyorum ama belli bir süre sonra yine özüme dönüyorum ve tereddütler sarıyor beni.ama sana SECRET adlı kitabı okumanı tavsiye ederim kitabın etkisi aylardır devam ediyor ve küçük mucizeleri şimdiden yaşamaya başladım diyebilirim SEVGİLERİMLE....

H

Hünkar1

Hepinize sevgilerimi sunarim. javascript:void(0);
Gülümseme

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
MERHABA- 4294

tiger_71' Alıntı:
İnternette aylak aylak dolaşırken keşfettiğim ve ilgi duyduğum bir dünyada yer alan ilgi çekici bir konu.
Bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanan biri olarak ”Bu artık böyle gitmez.” diyenlerdenim. her başarın bir öyküsü vardır derler. bunları bilmek ve okumak da insana bir azim kazandırır diye söylerler. ben de bu hikayelerden okuyan. ama yakaladığım anlık ivmeyi devam ettiremeyenlernim. bu sefer öyle olmayacak diye başladığım her çaba tamahkarlığıma yenik düştü. bilmiyorum. ama yeniden başlamaktan da korkmuyorum. herkese selamlar.
BİRLİKTELİK VE RİSK İÇİN HER GÜN YENİDEN 100 DEFA

Her gün  yeniden kalemi elinize alın yazın. "- şuna karar verin.  -"Ben hiç bir şey bilmiyorum" diye yazın...ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden  kalemi elinize alın yazın. "- yarın ne yapacağım diye  yazın ertesi gün o kağıdı yırtıp atın....
Her gün yeniden kalemi elinize alın  yazın. "- kendinizi küçümsediklerinizi yazın... ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın  yazın. "- ne istediğinizi yazın... ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın  yazın. "- kendiniz olun yazın...ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın  yazın. "- istediklerinizi yazın...ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın  yazın. "- gerçekleştirmek istediklerinizi yazın. ertesi gün yırtıp atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın yazın. "- tepkilerinizi yazın... ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın yazın.  "- korkularınızı yazın...ertesi gün yırtın atın...
Her gün yeniden kalemi elinize alın yazın. "- ...... istiyorum: .......istemiyorum" yazın...ertesi gün yırtın atın
  VE...
Her gün yeniden kalemi elinize alın yazın. "- kişisel gelişim için çıktığınız "GELİŞİM" VAGONUNDAKİ Yolculuğunuz da  "KİM, NEREDE, NASIL, NE ZAMAN, NİÇİN" dünyada olduğunuza karar verdiğinizde unutmayın...yazın... ertesi günü yırtın atın

BİRLİKTELİK VE RİSK İÇİN
Her gün birliktelik ve risk için bunları yapmazsanız... Karşınızdakilerin SESİ OLURSUNUZ...........

KELEBEK ÇOCUK

* BİRLİKTELİK: UMUDUN VE RİSKİN BİRLEŞMESİDİR...

HOŞGELDİN....

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hım teşkkrler kelebekcocukk :) yazmakk ne güseliiii..

M

maviii

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence siz yazar olun ifade şekliniz çok açık ve çok güzel...ama hiç bi zaman vaz geçmeyin bence başarılı olacağınıza eminim...

E

E.S.O.E.S.

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
meraba ben de yeni katıldım
kişisel gelişim konusunda çok fazla yardıma ihtiyacım var ve nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
E.S.O.E.S.' Alıntı:
meraba ben de yeni katıldım
kişisel gelişim konusunda çok fazla yardıma ihtiyacım var ve nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum
Buradan... :)
Keyifli paylaşımlar dilerim.

N

nurayyy

Kullanıcı
28 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Her yeni başlangıçlara umut mu yoksa bir riskmi tamamen bakış açısı ile ilgili...  eğer her sabah kalktığında herşeye rağmen gülümseyebiliyorsan,ve her  acıdan sonra tekrar ayağa kalkabiliyorsan... Evet bugün olmadı ama bir şansım daha olmalı diyobiliyorsan ....Ve hayatta izleri takip edenlerden değil, izi takip edilenlerden olmak istiyorsan.Ve dünü ve bugünü düşünerek ,coşkuyla ve içindeki çocuk ile, geleceğe merhaba diyorsan. :) Her yeni gün yeni bir başlangıç yeni umutlar,RÜZGARA KARŞI SAĞLAM BİR DURUŞTUR. SENİN İÇİN ;)İşte bu yüzden ŞİMDİ ÜZERİNDEKİ ÖLÜ TOPRAĞI AT! VE SİLKELEN  HERŞEYE RAĞMEN BİR KEZ DAHA DEMEYİ ÇABUCAK ÖĞREN VE BU SEFER UMUTLARINA ,HAYALLERİNE ,MUTLULUKLARA EMEKLEME!!KOŞŞ! ;) HERŞEY SENİN İÇİN ...

G

Günebakan

Kullanıcı
20 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
21 yaşımda,her gördüğümde yaşadığımı hissettiğim insan,hayatımdan çıkıp gittiğinde,ölmüştüm. ve onu geri getirmeye gücüm yetmediğinde işte hayat buymuş dedim.İsyanlarım da oldu tabii.Gözyaşlarım da.Ne kadar ağlarsam,bir gün geleceğine ne kadar inanmış,inanırken her gün,ne kadar tükenmiş olursam olayım,bana yazılmış olanı,sunulanı yaşamaktan kaçamıyorum.Anladım.Önemli olan akıtılan gözyaşının tadına varabilmekmiş.Tükenene kadar bekleyebilmekmiş.Artık isyan etmiyorum.Biliyorum ki hayat;benim müdahele edemediklerim.Zaten bu yüzden adı da hayat ya.Artık acı çekmekten korkmuyorum.Kaybedişlerimle,gözyaşlarımla,acılarımın sonuna kadar tadına,güzelliğine vararak yaşıyorum bu hayatı.Hayatı yaşamak bu işte.Duysun herkes!!!!!!!!Ben hayatımı yaşıyorum.  ;D