Her Şey Göründüğü Gibi Mİ??

• Konbuyu başlatan (süreyya)
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde (süreyya) tarafından oluşturulan Her Şey Göründüğü Gibi Mİ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Her Şey Göründüğü Gibi Mİ??
Konbuyu başlatan (süreyya)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

(süreyya)

Kullanıcı
8 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Batman
Çoğu zaman olayları sadece göründükleri gibi algılıyoruz...Arkasındakileri gerçeği neler olabileceğini araştırmadan sadece gördüğümüz gibi kabul ediyoruz..Fakat bi de dağın görünmeyen yüzü nasıl acaba???
Karşımızdakini dinlemeden yargılamak ne kadar kolay oluyor, belki bizler fazlasıyla kolayı seçiyoruz,çaba harcamak bedenimize yüreğimize ağır geliyor kolay olanla yetiniyoruz...Dinlemek ağzınızdan çıkacak kelimeleri fazlasıyla değiştirecektir..Lütfen konular hakkında fikir yürüteceğinizde SONUÇtan önce gelişmeye bi BAKIN!!!

[eklenti yönetici tarafından silindi]

[eklenti yönetici tarafından silindi]

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Lütfen konular hakkında fikir yürüteceğinizde SONUÇtan önce gelişmeye bi BAKIN!!!
Sanki gelişmeden yola çıkarak kendimiz sonucu yorumlamasak da, sonucu dinleyip ona göre karar versek daha iyi gibi.. Yani ben tam tersini düşünüyorum. :)

Bu arada resimlerle konunun bir alakası var mı?

S

spiritualsigns

Sonuçlar etkiler hayatı... bu sebeple ilk etapta sonuca bakarız hep... sonra giriş ve gelişme yorumları yapılır... açıkcası  bende böyle yapıyorum...

Bu arada imzan baya büyük olmuş... uyarı almamaya dikkat et  8)

S

(süreyya)

Kullanıcı
8 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Batman
:)))
Resimlerin arkasındaki gerçekler farklı hoşuma gitti ekledim..NE elinde güneşi tutan bi adam var ne de laleden bi etek:)))

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Her Şey Göründüğü Gibi Mİ??
Hayır her şey göründüğü gibi değil.
Bknz: Bülent ersoy.