hemencecik bitiriverdiğiniz,içine dalıverdiğiniz KİTAP hangisi acaba???

• Konbuyu başlatan suheda:)
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde suheda:) tarafından oluşturulan hemencecik bitiriverdiğiniz,içine dalıverdiğiniz KİTAP hangisi acaba??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,852 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı hemencecik bitiriverdiğiniz,içine dalıverdiğiniz KİTAP hangisi acaba???
Konbuyu başlatan suheda:)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ninna
P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
suheda:)' Alıntı:
prenses35' Alıntı:
yüreğim seni çok sevdi,eroinle dans,piraye-canan tan'ın kitapları hosuma gitti akıcı bi dil kullanıyor.
Ben Canan Tan'ın sadece bir kitabını okudum(en son yürekler ölür)
Beğendim,yüreğim seni çok sevdi yi de okumayı düşünüyorum..
ben okumanı tavsiye ederim aradaki şiirler de kitaba renk katmış bnce..

kitabın Arka Kapak yazısı

"Biliyorum, imkânsız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ!..." Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
o yürek talan
o yürek yangın yeri
o yürek seni istiyor
bir tek seni..."

Aslı ile Murat'ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kadar gerçek...

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
prenses35' Alıntı:
prenses35' Alıntı:
yüreğim seni çok sevdi,eroinle dans,piraye-canan tan'ın kitapları hosuma gitti akıcı bi dil kullanıyor.
ben okumanı tavsiye ederim aradaki şiirler de kitaba renk katmış bnce..

kitabın Arka Kapak yazısı

"Biliyorum, imkânsız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ!..." Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
o yürek talan
o yürek yangın yeri
o yürek seni istiyor
bir tek seni..."

Aslı ile Murat'ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kadar gerçek...
Çok teşekkür ederim.En kısa sürede okuyacağım inş.

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
prenses35' Alıntı:
Romanları sanki birbirine benziyo gibi ama aslında öyle değil Piraye'yi okuduktan sonra En Son Yürekler Ölür kitabını okudum ikisinde de sevdiği kişi ölüyodu romanın sonunu pek güzel  bağlayamıyo ama sonunu merak ediyorum yine de En Son Yürekler Ölür kitabını okuduysan Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabını da okumalısın  ;)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
M' Alıntı:
Romanları sanki birbirine benziyo gibi ama aslında öyle değil Piraye'yi okuduktan sonra En Son Yürekler Ölür kitabını okudum ikisinde de sevdiği kişi ölüyodu romanın sonunu pek güzel  bağlayamıyo ama sonunu merak ediyorum yine de En Son Yürekler Ölür kitabını okuduysan Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabını da okumalısın  ;)
evet sonları hep acıklı oluyor oysa mutlu bi biçimde de bitirebilirdi..neyse nede olsa her aşk mutlu sona ulaşamıyor..

S

séalih

Kullanıcı
17 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
ewt aynen öyle şuheda va fazlasıyla terim kullanmış. araştırıp öğrenmeye çalıştığım çoğu terim de yazarın kendi uydurduğu terimler... kötü bir kitap demiyorum. ama okursan gelişimine pek katkıda bulunmazsın o kitapla. ona ayıracagın zamanı bence zen ve motosiklet bakım sanatı adlı bi kitap var onu okuyarak değerlendir.

S

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
séalih' Alıntı:
ewt aynen öyle şuheda va fazlasıyla terim kullanmış. araştırıp öğrenmeye çalıştığım çoğu terim de yazarın kendi uydurduğu terimler... kötü bir kitap demiyorum. ama okursan gelişimine pek katkıda bulunmazsın o kitapla. ona ayıracagın zamanı bence zen ve motosiklet bakım sanatı adlı bi kitap var onu okuyarak değerlendir.
Bahsettiğin kitap Yüreğim seni sevdi mi?

P

photographer

Kullanıcı
1 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sefiller (Victor Hugo), ortalama 500 sayfa civarıydı, bir günde bitirmiştim, inanılmaz bir kitap.

Ayrıca Canan Tan'ın, En Son Yürekler Ölür ve Piraye kitapları da güzeldir. :)

P

photographer

Kullanıcı
1 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aslında kitaptan ziyade içine girebildiğim bir hayat gibiydi, nasıl ki hayatın kapağını kapatıp yarıda bırakamıyoruz, onun gibi içine girip olayları akışıyla yaşamış gibiydim, kesinlikle tavsiye ederim. Şimdilerde Brida (Paulo Coelho)'yı okuyorum, bu da harika. :)

S

séalih

Kullanıcı
17 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
photographer' Alıntı:
Aslında kitaptan ziyade içine girebildiğim bir hayat gibiydi, nasıl ki hayatın kapağını kapatıp yarıda bırakamıyoruz, onun gibi içine girip olayları akışıyla yaşamış gibiydim, kesinlikle tavsiye ederim. Şimdilerde Brida (Paulo Coelho)'yı okuyorum, bu da harika. :)
çok kitap okuduğun anlaşılıyor...  ;D  ;D  ;D ;D güzl cümle kurmuşşun. beğendim.  ::)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Şimdi Suheda :) Ben senin için verilen kitap önerilerinin hepsine bakmadım.. Eğer macera kitabı okurum diyosan bi kitabı tek geçerim.. Böyle bi kitap yok.. Burdan tavsiye edilmişti gene.. Bak sen beni dinle eğer okumadıysan bul onu oku.. Kesinlikle pişman olmazsın. Ama macera kitabı seviyosan eğer.. Sevmiyosan da al oku :D
Ölüm Kadar Basit kitabın adı. Oku eğer beğenmezsen ne dersen de :)

S

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Kimmiş bunun yazarı?
Umarım beğenirim,birileri BİR ÇİFT YÜREK adlı kitabın çok güzel olduğunu bahsediyordu.
Başladım okumaya açıkçası nefret ederek okuyorum,yarıda bırakmak da olmuyor.

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Peter James.. O kitabı bende okudum güzeldi. Kitap polisiye gerilim macera.. Çok beğenceksin sölim sana ben 2 günde bitirdim o derece.. Bazı yerlerinde sıkıo ama olcak o kadar..

Her şey bir şakayla başladı…
Körkütük sarhoş bir adam dört arkadaşı tarafından canlı canlı bir tabuta konularak bir mezara bırakıldı…
Tabutta hava alması için bir delik ve iletişim sağlaması için bir telsiz vardı.
Bir süre sonra da gelip arkadaşlarını alacaklardı.
Ama hesapta olmayan bir trafik kazasında hepsi öldü.
Telsiz kayboldu…
Adamın o tabutta olduğunu onlardan başka bilen yoktu…
Polisin elinde dört ceset vardı ve tabuttaki adam artık ardında hiçbir kanıt bırakmadan ortadan kaybolan bir şüpheliydi …

İçeriği bu :)

S

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
WOWWWW!!
Ben de yok ama bulmaya çalışırım.
Hiç görmedim,duymadım,kitapçılarda da karşılaşmadım :(
Okumalıyım.
Teşekkürler kerim:)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Oku ya böle kitap tavsiyesi bulamazsın bi daha.. Beğenmezsen gel ben burdayım :D  :p