help me please!!! slm

• Konbuyu başlatan canturk222
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde canturk222 tarafından oluşturulan help me please!!! slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,711 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı help me please!!! slm
Konbuyu başlatan canturk222
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan snm.brs
C

canturk222

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
ilk öne herkese slm. Arkadaşlar  ben bu sene lise 2 ye geçtim ve okulun açılmasına az kaldı ve korkuyorum çünkü ben ilk okuldayken çok başarılıydım ve bir fen lisesi kazandım. lise 1. sınıfta herkeste olduğu gib yatakhane zorlukları fln çekmedim ancak dersler baya kötü geçti. Bu sene kendime güveniyorum gibi ama bazende aklıma takılıyor ya gene yapamazsam diye. Lütfen yardım edin bir şeyler söyleyin rahatlamak istiyorum.

A

ACAR

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
denizli
slm herkese yeni üye olmanın heyecanını yaşıyorum şuan inş vatana millete hayırlı olur

S

snm.brs

Kullanıcı
27 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba hoşgeldin aramıza,,  :)
Sanırım biraz endişe içindesin..Ama bence bi oh çekmelisin.
Öncelikle okul için endişelerini çok iyi anladığımı ifade etmeliyim.
Lise 1 herkes için zor geçen bi yıl,çünkü tam anlamıyla ilkokuldan farklı bir yerdesin dolayısıyla ilkokulun rahatlığını da yaşayamadın,bir fen lisesi'nde okuduğunu yazmışsın bu çok güzel ama biraz zor :-\bu da seni yıprattı fakat geçen sene istediğin başarıyı elde edemedin diye bu sene de başarılı olamıyacağın anlamına gelmiyor bunu bilmelisin..
Hadi artık derin bir nefes al ve gülümse..Ben olumlu düşünme taraftarıyım,pozitif düşün ve negatifliği üstünden at olur mu ;)

S

*spinoza*

Kullanıcı
29 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
hoş geldin...ayrıca hep pozitif düşün bak ne güzel fen lisesi kazanmışsın...herkesin derslerinin kötü gittiği zamanlar olur ama her şey geçicidir...unutma...kendine güvendikten sonra ve de sistemli çalıştıktan sonra başaramayacağın bişey kalmaz emin ol.. :) :)

C

canturk222

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
snm.brs' Alıntı:
Merhaba hoşgeldin aramıza,,  :)
Sanırım biraz endişe içindesin..Ama bence bi oh çekmelisin.
Öncelikle okul için endişelerini çok iyi anladığımı ifade etmeliyim.
Lise 1 herkes için zor geçen bi yıl,çünkü tam anlamıyla ilkokuldan farklı bir yerdesin dolayısıyla ilkokulun rahatlığını da yaşayamadın,bir fen lisesi'nde okuduğunu yazmışsın bu çok güzel ama biraz zor :-\bu da seni yıprattı fakat geçen sene istediğin başarıyı elde edemedin diye bu sene de başarılı olamıyacağın anlamına gelmiyor bunu bilmelisin..
Hadi artık derin bir nefes al ve gülümse..Ben olumlu düşünme taraftarıyım,pozitif düşün ve negatifliği üstünden at olur mu ;)
öncelikle sive diğer herkese teşekkürler

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldin :), ama ben merhabanı ingilizce ifade etmene takıldım türkçenin suyu mu çıktı  ;)

C

canturk222

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
manas' Alıntı:
Hoşgeldin :), ama ben merhabanı ingilizce ifade etmene takıldım türkçenin suyu mu çıktı  ;)
bunu birinin soracağını biliyordum ama belki böyle dikkat çeker diye yazdım yoksa kullanmazdım.