HAYATIMIZDAKİ KEŞKELER

• Konbuyu başlatan çakır
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde çakır tarafından oluşturulan HAYATIMIZDAKİ KEŞKELER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,741 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı HAYATIMIZDAKİ KEŞKELER
Konbuyu başlatan çakır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan longcoming
Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
HEPİMİZ HAYATIMIZDA İLLAKİ KESKE KELIMELERINI KULLANIYORUZ YADA AKLIMIZDAN GEÇİRİYORUZ.BUNU NE KADAR YAPIYORSUNUZ HAYATINIZDA?KESKE DEMEMEK İÇİN ASLA YAPTIGIMIZ SEYDEN PİŞMANLIK DUYMAMALIYIZ BENCE?SİZCE?

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
benım hayatmda cok keşkeler oldu
ama dıorum kı
keşke herşeyi 2kez düşünerek yapsaydım
baq gene keşke dedm :)

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
İŞTE BENDE ONU DİYORUM NEDEN AMA BEN BUNU COK DUSUNDUM VE ARTIK DEMIYORUM. BİLİYORMUSUNUZ ÇİÇEK HANIM BUNU BASARABİLDİM.......:)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yaşadığımız sürece mutlaka keşkelerimiz olacak önemli olan büyük keşkeler olmasın hayatımızda benimde herkes gibi keşkelerim var ama hayatımı altüst edecek boyutta değil sadece ara ara içimden geçirdiğim keşke bunu böle yapsaydım yada buna burda söle demeseydim veya deseydim şeklinde yarınlarınız keşkesiz olsun ümidiyle teşekkürler konu için

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
BEN TESEKKÜR EDERİM ÖZLEM HANIM DUSUNCELERİNİ AKTARDIGIN İÇİN.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende artık keske dememeye calısıyorum diyenleride uyarıyorum .."Bakalım Mevlam neyler neyler neylerse güzel eyler." diyip yatıstıryorum kendimi.
:D ;) :) ;D

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Benim de keşkelerim olmuştur.
Ama pişmanlığın sağlıksız ve aynı zamanda gereksiz bir duygu olduğunu anlamamdan beri,keşkeleri hayatımdan çıkarttım ve çıkartmaya devam ediyorum.
Çünkü pişmanlık hayatta insanı en çok yaralayan duygulardandır.Sağlıksızdır,gereksizdir.
Pişmanlık yerine,yaptığımız şey bir hata olsa da onu kabullenmeli,arkasında durmalı ve ondan sorumluluk almalıyız bence.Bu biraz da olsa acımızı azaltacaktır sanırım