hayatımın ilk aşkına;

• Konbuyu başlatan gullusah
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde gullusah tarafından oluşturulan hayatımın ilk aşkına; başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,188 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı hayatımın ilk aşkına;
Konbuyu başlatan gullusah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esranur
G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
        Hayatımın ilk aşkına;
        Seninle ilk tanıştığımda,seni ilk gördüğümde küçüktüm.Sevgiye muhtaçtım.Sen tuttun ellerimden.Sevmeyi öğrettin bana.Hayata hazırladın beni.Her düştüğümde sen kalıdırdın,tekrar yürüttün.
        Dünya'ya gözlerimi ilk açtığımda doktor amcadan ve hemşire teyzeden sonra gördüğüm sen oldun baba.O zaman anlamıştım,benim sevdiğim ilk adam sen olacaktın.Ki öylede oldu.Şu hayatta hiç düşünmeden güvenebildiğim tek erkektin.Ve hepte öyle kalacaksın.Hep bana gülüm,miniğim derdin.Gülünü  çok üzdüler,kırdılar baba.Bunlar mıydı benim hakkettiklerim,değildi.Ben hak etmedim.Napcaksın işte miniğin büyüğüyor,hayatta hazırlanıyor.Ama korkma baba,miniğin güçlü artık.senin öğrettiklerin fazlasıyla yeter ona.gözün arkada kalmasın.Çünkü  onu sen yetiştirdin...
          seni seviyorum BaBa!!!!

G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
:):)arkadaşlar bu yazıyı 02.03.2007 tarihinde yurtta  bi gece vakti yazmıştım.paylaşmak istedim sizlerle..
canım annem babam sizleri çok seviyorum...
:) :) :)
hep benimle kalın!!

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
YÜREĞİNE SAĞLIK GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ. :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:'(
malesef benim babamla aramda hiç böyle şeyler olmadı hep bi mesafe hep bi duvar....

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzel ve duygu doluydu gerçekten güllüşahcım ellerine ve yüreğine sağlık ne diyebilirim ki.. :)

G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
teşekkür ederim arkadaşlar bi anda çıkan bişiydi :'(

E

esranur

Kullanıcı