HAYATA DAİR DERS

• Konbuyu başlatan firstmoontr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde firstmoontr tarafından oluşturulan HAYATA DAİR DERS başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,747 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı HAYATA DAİR DERS
Konbuyu başlatan firstmoontr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bcnot
F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Pazarlamacı, şef sekreter ve personel müdürü bir öğlen paydosunda lokantaya doğru yürümektedirler. Parktaki banklardan birinin üzerindesihirli bir lamba bulurlar. Lambayı ovarlar ve gerçekten de lambadan cin çıkar.”Aslında kişiye 3 dilek hakkı veriyorum ama sizler üç kişi olduğunuz içinhepinizin birer dileğini gerçek yapacağım” der cin. Şef sekreter arsızca  atılarak ”önce ben” diyerek sıranın önüne yerleşir.”Bahamalarda, muhteşem bir sahilde tatil  yapmak istiyorum. Tatilim hiçbitmesin ve hiçbir dert
hayatıma girmesin” diye dileğini ifade eder. Ve hoop,  ortadan kaybolur.Şimdi de pazarlamacı atılır ve ”şimdi  sıra bende” der. ”Hayallerimdeki kadınla Tahiti  sahillerinde Pina Colada içmek istiyorum” der ve hoop,  o da ortadan kaybolur. ”Şimdi sıra sende” der cin  Personel Müdürüne. ”İkisini de öğleden sonra işlerinin  başında görmek istiyorum” der personel müdürü.

- hikayeden çıkartılacak ders :Üstünüz olan birinin her zaman için önce konuşmasına izin verin.

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
aaaa harika!!! ;) :)çok güzel teşekkürler...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
hikayeden çıkartılacak ders :Üstünüz olan birinin her zaman için önce konuşmasına izin verin.
Evet saygıdan tabii boşa üst olmamıştır sanırım.
Bilgi ve birikime saygı duymak lazım.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir düzeltme.
İş hayatına dair bir ders sanırım  o çerçevededir yorumum.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu dersten sonra sus küçüğün,söz büyüğün lafını dikkate alıcam :)çok güzeldi, teşekkürler

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
:) :)...cok güzeldi teşekkrler paylaşım için...

ama üzüldüğüm nokta değişen hiç birşey olmadı ya... :D :D...

cin bir işe yaramamış oldu :)

B

bcnot

Kullanıcı
19 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
:'(  yazık oldu cini boşuna rahatsız ettiler :p