HAYAT

• Konbuyu başlatan ibrahimcaca
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ibrahimcaca tarafından oluşturulan HAYAT başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,502 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı HAYAT
Konbuyu başlatan ibrahimcaca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SERDARÖZ
I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
EVET ARKADAŞLAR! Bu sabah kalktığımda düşündüm düşündüm ve hayatımıza ne kadar önem verdiğimiz konusunda bir sonuca varamadım. Geriye baktığımızda hayatımızda ne oldu bitti diye koskoca BOŞLUK.  Çünkü dünyaya gel,büyü,öğren,konuş derken bir bakmışız okuldayız. Eğitim süreci bittiğinde iş hayatına atılıyoruz.
Kendimize hiç vakit ayırmıyoruz KISACA moloton bir hayatımız oluyor.Sosyal hayattan uzak bir hayat.
Hepimiz düşündüğümüzde hayatın verdiklerinin, bizden aldıklarından  daha az olduğunuanlarız.
Yaaşdığımız günün,saatin,dakikanın,saniyenin tekrarı yok ve de olmayacak. Böyle düşünürek hayatımızı molotonlaştırmalyallıp eğlenelim gülelim ve SOSYAL HAYAT ile iç içe olalım.
EVET ARKADAŞLAR!!!!  BUGÜNÜ BAŞLANGIÇ KABUL EDELİM VE KENDİMİZE DAHA ÇOK ZAMAN AYIRALIM.
UNUTMAYIN!!!
                                      ??? YAŞADIĞIMIZ GÜNÜN TEKRARI YOK    ???

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
haklısın ama işte hayatın temposuna öyle bir kaptırmışız ki kendimizi. zaman ilerliyor, ömür geçiyor farkına varmadan   

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
paylaşımın için teşekkürler yanlız ben kendi açımdan her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum onun için sosyal hayat içinde elbelt zaman doğacaktır... herşey sırayla

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bu dediğinizin olması için işi , ailemi , çevremi herşeyimi bırakıp sokaklarda yaşamam lazım ...
buda mümkün değil tabi
  :(

D

dürrüşehvar

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
güzel bir noktaya değinmişsiniz teşekkürler..

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
aslında problemimiz çok uzun vadeli planlar yapmak sorumlukların altında ezilip ahlayıp vahlamak ya dışarı çık bak güneşe hiç tanımadığın bir insana gül biriyle konuşurken o seni mutlumu ediyo devam et üzenleri teğet geç ve dünyanın senin etrafında döndünü düşün dünyana almak istediklerini al inanın hem kendinizi dinlersiniz hemde anları yaşarak mutlu olursunuz

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ibrahimcaca' Alıntı:
                                      ??? YAŞADIĞIMIZ GÜNÜN TEKRARI YOK    ???
Çok hayat konusuna yazdım 2 gündürde.

Maksat bunada yazayım, burası ilgimi çekti.
Hayat bir dejavu olamazmı,her anı aynı olan fakat bu aynılıkların farkına varamadığımız.
Yaşadığımız günün tekrarı yok kısmına felsefi bir yaklaşım vesselam.
Aslında farklı bir gün yaşamıyoruz. Da denilebilir.
Çık çıkabilirsen artık.
Bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış.
Deli benim abi.

S

SERDARÖZ

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Önemli olan farkında olmak ve farkında kalmak yada bakmak ile görmek arasındaki farkı anlayabilmek, işte bunu başarabilirsek gerçekten de çok şey başarmış oluruz, unutmamalı ve unutturmamalıyız, hayat bizim, zaman bizim diye har vurup harman savurmamalıyız,gerçekten zor, fakat imkansız değil...değerli düşüncelerin için yürekten teşekkürler.