Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz - Ali Dinler

• Konbuyu başlatan MehmetNadir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde MehmetNadir tarafından oluşturulan Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz - Ali Dinler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,764 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz - Ali Dinler
Konbuyu başlatan MehmetNadir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
MehmetNadir

MehmetNadir

Kullanıcı
31 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
www.hilalboard.de
Evet benim okuduğum en son kitap bu ve bu biktabı bir çok kişiye çekinmeden tavsiye edebilirim. Kitap kişisel gelişim adına ya da daha doğrusu bir yerlerden buna başlama adına çok güzel bir içerik taşıyor Ali Dinler'in yazdığı kitapta daha çok kendi hayat hikayesinden bahsediyor ancak çok hoş bilgiler içeriyor ve ara ara bulunan atasözleri (gerek Türk gerek Çin gerek Fransız her milletin o anki okuduğunuz konuya uygun atasözleri) sizi kitaba daha çok çeken unsurlardan biri bence. Ve Network Marketing'den bahsediyor. Eğer kişisel gelişiminize bir şeyler katmak ya da kişisel gelişiminize bir yerlerden başlamak istiyorsanız bu kitabı okuyun. Bu kitabı bana şu anki İktisat Dersi hocam hediye etti, bunuda ayrıca belirteyim...

İyi okumalar...

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  merhaba mehmetnadir,kitap ilgi çekici gözüküyor.zaten kişisel gelişim kitaplarında;somut bilgi verip kuralları anlatan tarzlardan hoşlanmıyorum.onların pek de kalıcı bir etkisi olmuyor.yazarların örneklerle anlatmaları ve bir de içine kendi hikayelerini katmaları,benim için herzaman daha ilgi çekici olmuştur.paylaşımın için teşekkürler

MehmetNadir

MehmetNadir

Kullanıcı
31 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
www.hilalboard.de
Rica ederim, ne demek. Bence bu kitap gerçekten tam sizin aradığınız birtipte kitap hemen alın okuyun bence... Kendinden örenek vererek anlatması en büyük avantajı bence...

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Güzel bir kitaba benziyor,teşekkürler..