HATA!

• Konbuyu başlatan DOKTORR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde DOKTORR tarafından oluşturulan HATA! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,531 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı HATA!
Konbuyu başlatan DOKTORR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
D

DOKTORR

Kullanıcı
7 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
arkadaşlar ben bir siteye üyeydimm o site bir ara kapandı ve tekrar açıldı ve açıldıktan sonra  sürekli girmeye çalıştıgımda anca 3-4 dk  baglı kalabiliyorum daha sürekli hata veriyor bu sorunu nasıl çözebilrimm yardım lütfenn... :-[ayrıca sitede çok yararlıydı benim içnn..yardım edrseniz çok sevinrimm .. :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Hangi site?
Nasıl yardımcı olabiliriz anlamadım ???

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
site adını burda söleme reklama girer. ayrıca bunu site yetkililerine ulaşaarak çözmeye çalış..

H

hanedeyim

girmek istediğin sitedeki arkadaşlardan yardım istemen gerekir
tarayıcının geçmişini silerek bi dene istersen

D

DOKTORR

Kullanıcı
7 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
sireye giremiyorum ki yöneticelere ulaşabileyimm ag baglantılarından onardım ama olmadı o tarayıcın geçmişi gsliba internet şeeçeneklerindeydi yaaa bilgisayarla aram iyi olmadıgından yardım istemiştimm.. :-[ama bir daha deniyecem sagolun başka öneriniz varmı??

H

hanedeyim

siteye girdiğimde dört beş dakika sonra beni siteden geri atıyo demiştin o yüzden öyle dedim
farklı bir tarayıcıdan dene birde belki seninle alakalı bir sorun değil siteyle alakalı bir sorundur
ne dersin

D

DOKTORR

Kullanıcı
7 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
diger üyeler girebiliyor ayrıca farklı bir bilgisayardan girdigimdede oluyor yani sorun bilgisayarda galiba... :(o sorunuda gideremedigime göre arada sırada idare etmeliyim ...teşekkürler ..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
DOKTORR' Alıntı:
diger üyeler girebiliyor ayrıca farklı bir bilgisayardan girdigimdede oluyor yani sorun bilgisayarda galiba... :(o sorunuda gideremedigime göre arada sırada idare etmeliyim ...teşekkürler ..
o zaman seni o siteden atmış olabilirler bi çözümü var ama onu burda açıklayamam. internet cafeden falan yardım al derim

D

DOKTORR

Kullanıcı
7 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
teşekkürler öneriler içinn deniyecemm...sagolunn.. :)

H

hanedeyim

başka bir bilgisayardan bağlanabildiğine göre senin üyeliğinle alakalı bir sorun olamaz başka üyeler bağlanabildiğine göre  site ile ilgili bir problemde olamaz ozaman tarayıcınla alakalı bir problem olabilir başka bir tarayıcı kullan oda olmazsa at formatı kurtul :D :D

D

DOKTORR

Kullanıcı
7 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
çookk teşekkür edrim  firofox indirip sorunu gidrdimm sizde de böyle bir sorunla karşılaşırsanız proramm çokk yararlıu.. :) ;)