hastayken daha zekiyiz..

• Konbuyu başlatan ecirnas
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde ecirnas tarafından oluşturulan hastayken daha zekiyiz.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,628 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı hastayken daha zekiyiz..
Konbuyu başlatan ecirnas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yadois
E

ecirnas

Kullanıcı
22 Eki 2010
En iyi cevaplar
0
0
yapılan araştırmlara göre vucudumuzda bulunan herhangi bir enfeksiyonun beyın hucrelerını uyarı etkısı oluyor ve bu donemde kavram kabılıyetımız daha ıyı ..farelerle yapılan calısmlarda enfeksıyonlu ve enfeksıyonsuz ıkı fare konuldukları labıretten enfeksıyonlu farenın daha cabuk yolunu buldugu ve labırentten cıkmayı basardıgı gorulmustur..bu donemleri ıyı degerlendırelım cozemedıgımız seyler varsa bakalım :D

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
bu araştırma ne derece doğrudur bilemiyorum ama benim için geçerli değil,ben hastayken anlamam daha da güçleşiyor,çözemediğim şeyleri gözüm bile görmez :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sık hastalanan bir kişi olarakten bu araştırmayı küçük bir teselli olarak kabul etmek istiyorum..
Baya moral oldu..Dokuz canılı olmak deyimi habere tam da uydu hane:)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar bu kategoride paylaştığımız Araştırma konularına kaynak,resmi rakam,araştırma merkezlerini vs. belirtirsek daha inandırıcı,şahsi fikirlerimizi konu üzerine yorum yaparak eklemekse daha iyi olur

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Yani :D Kim yapmış bu araştırmayı... Halka soruldu deyip 10 kişiye sorulup yapılan bi araştırmada olabilir :p

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kerim:) devamlı isyan ediyordum neden bu kadar sık hastalanıyorum diye ..
Uydurma dahi  olsa ben bu haberi çok beğendim

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Evet yani:)
Tamda moral bulmuşken fazlaca detaya inipte konuyu Ergenekon davasına çevirmeyelim hane..

E

ecirnas

Kullanıcı
22 Eki 2010
En iyi cevaplar
0
0
:Dyok yok uydurma değil bilim teknikte okumustum ayrıca bende sağlik sektöründeyim mantıklı çünkü hastayken vucudumuzda ınanılmaz savaşlar oluyor aslında bız kendımızı bıtkın hıssetsekte vucudumuz alarm de buda alıcılarımızın acık olmasını saglıyor..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili ecirnas:)
Ne olursa olsun  haber benim açımdan oldukça sevindirici vede güzeldi..

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
HAstalanıyoruz diye pek üzülmeyelim ozaman :)

E

ecirnas

Kullanıcı
22 Eki 2010
En iyi cevaplar
0
0
yanii herzamn olduğu gibi her şerde bi hayır vardır :D

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
sağolasın ilaç gibi geldi  ;).. bu aralar nezleyim ve hafta sonu sınavım var hastalığım bir an önce geçseydi diye içimden geçiiryordum hasta hasta sınav çekilmez çünkü. bilgi doğrumudur bilmiyorum ama sınav önemli ve benim duygusal desteğe de ihtiyacım var :-[ farkında olmadan verdiğin destek için sağol. :)

E

ecirnas

Kullanıcı
22 Eki 2010
En iyi cevaplar
0
0
:D önemli değil hadı bakalım gcersın inş..bıraz calıs ee zaten hasta ve zekı bı ınsansında:)yaaprsınn basarılar..

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
sağol başarı dileklerin için  :)