Günün Başarı Taktiği

• Konbuyu başlatan ying-yang
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde ying-yang tarafından oluşturulan Günün Başarı Taktiği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,716 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Günün Başarı Taktiği
Konbuyu başlatan ying-yang
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ying-yang
M

maceste55

Kullanıcı
17 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. -JAMES B.CONANT-

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ying-yang' Alıntı:
rica ederim:)

Korkunuza değil, hedefinize odaklanın.

Beynin en tehlikeli yanı, “ters çaba” kuralına göre çalıştığı anlardır. Başınıza gelmesinden en çok korktuğunuz şeye odaklanırsanız, beyin onu size çeker, korktuğunuzu başınıza getirir! Buna ters çaba kuralı denir. Bataklıktan çıkmaya çalıştıkça, dibe gömülmeye benzer. Beyin odaklanılan hedef için çalışır, hedef olumsuz olsa bile onu gerçekleştirmek için çalışır! Topluluk önünde konuşma yaparken “acaba heyecanlanacak mıyım” diye düşünürseniz, korkunuz olmasın, heyecanlanacaksınız! Korkunuza değil, konunuza odaklanın. Başınıza gelmesinden korktuğunuz en kötü şeye değil, başınıza gelmesini istediğiniz en iyi şeye odaklanın. Unutmayın kafanızda en çok neyi düşünürseniz, hayatınızda onu çoğaltırsınız.
çok güzel açıklamışsınız söylediklerinize katılıyorum elinize sağlık :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
İki zıt tezat olmuş...Bildiğim tek şey,başarmak için emek,acı ve sabır gerektiği ve bu eylemler sonunda başarıya ulaştığıdır...
Aklıma bir söz geldi..Oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur  ;D

Yeni telkin ve taktiklerinizi bekliyoruz  ;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
ying-yang' Alıntı:
Beyin çöp bilgiyle beslenirse, beyinden çöp fikir çıkar!

Bilinen bir kuraldır: Kullanılmayan organ körelir! Kullanılan organ da gelişir. Sürekli TV seyrederek beyninizi “düşük viteste” çalıştırmayın. Beyninizin sınırlarını zorlamayan etkinlikler, beyninizi geliştirmez. Beyin “garbage in, garbage out” ilkesine göre çalışır. Bu kuralın Türkçe meali şudur: “Beyninize çöp girerse, beyninizden çöp çıkar.” Beyninize ne verirseniz, onu size verir. Beyininizi birinci sınıf kaliteli bilgiyle besleyin! ..

Ne tuhaf bir anlatım
Yazıda ne demek istiyor diye anlamaya çalıştım  baya bi'zorlandım ..
Neyse tuhaflık belkide  bende olabilir.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yazı çok açık aslında...Hayatına verdiğin değer ve görmek istediğin yerle alakalı..Beyin sadece örnek...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yeni taktikler yok sanırım:(

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Daha çok başarılı insan yetiştirmek hepimizin ideolojisi olmalı!

Türkiyenin tüm sorunlarının tek çözümü, başarılı insanların sayısını artırmaktır. Çünkü sorunları başarısızlar yaratıyor! Ticarette 100 Sakıp Sabancı, sanat dünyasında 100 Sezen Aksu, sporda 100 Naim Süleymanoğlu yetiştirsek Türkiyenin sırtı yere gelmez. Türkiyede metrekareye düşen başarılı insan sayısını artırmak ideolojim benim. Siz bu ideal için neler yapabilirsiniz? Türkiyede "şucu", "bucu" sayısını değil, başarılı insan sayısını artırmak için neler yapabilirsiniz?

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Dünyada değişiklik yapmakta başarılı olanlar, değişikliğe kendilerinden başlayanlardır.
G. Bernard Shaw