Günaydın,İyi Günler,İyi akşamlar.... Selamlar,sevgiler

• Konbuyu başlatan Crave
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Crave tarafından oluşturulan Günaydın,İyi Günler,İyi akşamlar.... Selamlar,sevgiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,806 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Günaydın,İyi Günler,İyi akşamlar.... Selamlar,sevgiler
Konbuyu başlatan Crave
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tnctrkcell
C

Crave

Kullanıcı
2 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Efendim şimdi şöyle söyleyeyim; Dünü bugününe uymayan,çoğu kez insanların senden bunu beklemezdim dedikleri,şaşırtan bazen ne yaptığını şaşıran,annesini hiç kırmaya kıyamayan,kendi doğrularını bulmaya çalışan,çok dinleyen az söylenen,yeri geldiğinde salya sümük ağlayan (iğrencim dimi) =) ,ilk buluşmalarda kızcağızın yanında kollarını sürekli bağlı tutan,yüzü çok kızaran,bazen utanan arada sıkılan,Panik atak olan,kendisiyle fazla konuşan (bazen deli olduğumu düşündüğüm oluyor),genelde insanların yapamazsın dedikleri şeylerle inadına uğraşan,ekmeğini dostuyla düşmanıyla paylaşan,istese de sert olamayan,fazla dağınık,biraz sorumsuz,müzikle yatıp kitapla kalkan biriyim..
Annem her zaman kambur durma dik dur oğlum der bende bunu hayata uyarlayarak kendim için bakış açısı yaptım =) Hayatta da dik durmayı öğreniyorum bu sayede :)

Başlangıç için yeterli sanırım

Aa bu arada unutmadan ismim; Kadir Efe  artık hangisi işinize gelirse..

Haydi kalın selametle sevgili dostlar =))

C

Crave

Kullanıcı
2 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kendimi özel hissettim =) Moderatör tarafından karşılanmak hem güzel hem havalı

Hoşbulduk Gülşahcım :)

S

selince