Gülme Şekli ve Kişilik Analizi

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Gülme Şekli ve Kişilik Analizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,356 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Gülme Şekli ve Kişilik Analizi
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lalezar
S

senarist081

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir...

Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur...

innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır...

hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir...

keh keh: Adilik belirtisidir bir halt yaptığını sanır eskiler " bıyık altı" der...

hahahaay: Kadınlara hastır kocanın zengin olduğunu gösterir...

Hobarey: Gülüşten öte bir sevinç gösterisidir en kötü yanı sizide ortak etmek isteyecekir...

kikikikikikikiki: Genelde başın yukarı aşağı sallanmasıyla desteklenen bu gülüşten zarar gelmezz..

haaah-hah-hah-hah:
kendini yineleyen bu gülüş tarzı daha çok yan masaların duyması için yapılır...

hhıh: Ağız kapalıyken burundan tek nefes verilerek yapılır kasan tiplere hastır.nette yazı okurken en çok tercih edilen türdür...

zuahahahaha: Kahkahanın desibel sınırlarını zorlayan bir çeşididir genelde alt komşu elindeki süpürge sopasıyla tavana vurur biraz dizginlersiniz kendinizi...

muhahahaauahhahah türevlerine rastlamak mümkündür.

euhe: Öhü ehe şeklinde ses tellerinden geçer genelde pekte komik olmayan esprilere ayıp olmasın diye verilen yanıt/gülme efektidir

pohuahahaha:geberdim ,patladım manasında

nihohahaha: ben bi pisliğim çok adiyim manasında

ehi ehi : kıllık düzeyinde bi sempatikliğim var manasında

muahhaha: kabayım danayım bide üstüne kıroyum manasında

S

SUNFLOWERS

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir...
:kahkaha :kahkaha

S

senarist081

S

SUNFLOWERS

senarist081' Alıntı:
SUNFLOVERS' Alıntı:
senarist081' Alıntı:
SUNFLOVERS' Alıntı:
senarist081' Alıntı:
;D ;D
senarist profilindeki resimi çokmu aradın? :ahah :ahah
Elvisime laf söyletmem  ;D Only you..
Sen daha iyilerine layıksın :laylaylom
Valla teşekkür ederim de,ne yapsam bilmem ki..Elvis iyi duruyordu profilde,bir sen rahatsız oldun Elvis'den  :-\
Bizi boşver, önemli olan senin beğenmen ;)

S

senarist081

Zaten kaldırmayı düşünüyordum da vaktim elvermemişti,iyi oldu sanırım şimdi..Tom Cruise kimse hayır demez sanırım,özellikle de bayanlar.. :)

B

Bülent

senarist081' Alıntı:
Zaten kaldırmayı düşünüyordum da vaktim elvermemişti,iyi oldu sanırım şimdi..Tom Cruise kimse hayır demez sanırım,özellikle de bayanlar.. :)
Başkası olma, kendin ol.
Öyle çok daha güzelsin...  ;)

B

bıldırcın

Ya gülerken kendini sıkıp yanındakinin kolunu ısırmak yada mıncırmak suretiyle tatmin olan tiplere yorumunuz nedir ;D
Not:ben değilim valla ;D ;D

S

senarist081

bıldırcın' Alıntı:
Ya gülerken kendini sıkıp yanındakinin kolunu ısırmak yada mıncırmak suretiyle tatmin olan tiplere yorumunuz nedir ;D
Not:ben değilim valla ;D ;D
O tipler mi,onları inanın hangi kategoriye sokacağımı ben de bilmiyorum  ;D