gtremrah'ın Kaleminden

• Konbuyu başlatan gtremrah
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde gtremrah tarafından oluşturulan gtremrah'ın Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28,828 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı gtremrah'ın Kaleminden
Konbuyu başlatan gtremrah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadirdeligoz
F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
SENSİZ OLMUYOR         

İçimdeki karanlığa inat aydınlık tüm şehir.
Ve yalnızlığıma inat kalabalık sokaklar.

Sen olmak vardı aynaya her bakışında.
Ve seni görek birtanem her gözümü açtığımda.

Sussam olmuyor,ağlasam olmuyor
Yaşasam olmuyor,ölsem hiç olmuyor.
Sen yoksun bu şehirde...Anlasana!
Sensiz olmuyor...
Bu yazını çok beğendim.
Diğerlerini okumaya vakit kalmadı ama, tekrar döneceğim  ;)

G

gtremrah

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yorumun için teşekkür ederim flamingo.Her zaman beklerim.Düz yazılarımı okumanı tavsiye ederim.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aşk diye bir şey yoktur.Var olan tutkudur.

Aşk,güneşin ay' yörüngesine girdiğinde tutması gibidir..Her zamn olmaz,olduğunda da etkisi gözle görülecek kadar kör olmaktır:)

Teşekkrler Emrah..Yanıtı zor ve halen teori üzerinde sorular sorma bize..Herkesin bakış açısı ve deneyimi farklıdır Aşka hakkında.... ;)

G

gtremrah

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
AYNADAKİ ŞEYTAN

1.BÖLÜM

UYANIŞ

UYANDIM AYAĞA KALKTIM VE AYNAYA BAKTIM.AŞIRI BİR ÖZ GÜVEN VARDI İÇİMDE.DURUŞUM DİKLEŞMİŞ,YÜZÜMDEKİ LEKELER KAYBOLMUŞTU.BAKIŞLARIM DÜNYANIN EN GÜZEL KADININI BİLE BAŞTAN ÇIKARIRCASINA SERT VE DERİNDENDİ.SEZGİLERİM ARTMIŞ DUYULARIM GÜÇLENMİŞTİ.GÖZLERİM CAM GİBİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞ,KULAKLARIM BİR HAMAM BÖCEĞİNİN AYAK TIKIRTILARINI BİLE DUYAR OLMUŞTU.OLAYLARA BAKIŞ AÇIM DEĞİŞMİŞ,HERŞEY ANLAMINI YİTİRMİŞTİ.EN ZOR SORULARA ÇARESİ OLMAYAN SORUNLARA BİLE ÇÖZÜM BULABİLİRDİM.ÖYLEKİ BENİ TATMİN EDECEK HİÇ BİR ŞEY YOKTU.DÜNYAYA KAFA TUTAR GİBİ BİR HALİM VARDI.DEDİM YA AŞIRI ÖZ GÜVEN.KENDİMİ MÜKEMMEL HİSSEDİYORDUM.GÜÇLÜ VE KARİZMATİK.

HERŞEY BU KADAR CAZİP DEĞİLDİ.BİRDEN AĞZIMIN KURUDUĞUNU GÖZ BEBEKLERİMİN BÜYÜDÜĞÜNÜ CİĞERİMİN FISSADANA SÖNDÜĞÜNÜ HİSSETTİM. İÇ ORGANLARIM ÇÜRÜYORDU SANKİ.YADA BANA ÖYLE GELİYORDU.DİLİM DAMAĞIM KURUMUŞTU.ŞEKER HASTALARININ KOMAYA GİRMESİ GİBİ BİR ETKİYDİ.KONUŞMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORDUM.AGZIMDAN MİĞDEME BİR KÜTLE SARKITMIŞLARDI SANKİ.TUHAF BİR AÇLIK DUYUYORDUM.HİÇ ACIKTIĞINI HİSSEDİP DELİ GİBİ SUSADIĞIN OLDU MU?BÖYLE BİR AÇLIK İŞTE.AÇTIM AMA VÜCUDUM SIVI İSTİYORDU.
AÇLIĞIMI GİDERMEK İÇİN AKŞAMDAN KALMA PİZZADAN BİR ISIRIK ALDIM.AĞZIMDA BİNLERCE KIRINTI HALİNE GELDİ.İNANMASI GÜÇ AMA BEN HER BİR KIRINTIYI HİSSEDİYORDUM.TATLAR ÇOK AYIRT EDİCİYDİ.SALAM,PEYNİR,MANTAR VE SÜT İLE YOĞURULMUŞ HAMUR.SÜT BİRAZ BOZUKTU.BANA NE OLMUŞTUDA DUYULARIM BU KADAR GÜÇLENMİŞTİ.KENDİMİ TANIYAMIYORDUM.ISIRDIĞIM LOKMAYI YUTMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİM.MİĞDEME İNİŞİNİ HİSSETTİM.AMA VÜCUDUMUN İSTEMEDİĞİ BİRŞEYLER VARDI SANKİ.KUSMAMAK İÇİN ZOR TUTTUM KENDİMİ.

NEYDİ...ARADIĞIM İSTEDİĞİM O ŞEY NEYDİ...BİRDEN ÜZERİME TARİFSİZ BİR SIKINTI ÇÖKTÜ.SANKİ ŞEYTAN BENİMLE AYNADAKİ BENİ İZLİYORDU.NE VARKİ DURUŞUM ŞEYTANI BİLE KORKURTUR CİNSTENDİ.ÜZERİME KARA BULUTLAR ÇÖKMÜŞTÜ.O ANDA KÖTÜLÜĞE İNCE BİR TEBESSÜM ATARKEN YAKALADIM KENDİMİ.KÖTÜLÜK AYNADAKİ BENDİM.TA KENDİSİYDİM HEMDE.BANA NELER OLUYORDU.ŞİZOFREN OLMADIĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORDUM.BİLMEDİĞİM TEK ŞEY İSE AYNI ANDA NASIL YİRMİ HASTALIK BELİRTİSİ GÖSTERDİĞİMDİ.

NEYDİ...ARADIĞIM O TAT,TATMAK İSTEDİĞİM O TECRÜBE NEYDİ.ÇILDIRMAK ÜZEREYDİM.

Emrah GÜL

Devamı haftaya..Saygılar...

G

gtremrah

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Devam mevam yok...Artık kimse girmiyor bu siteye galiba

G

gtremrah

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
                            SAYIN ANKARA

-Sayın Ankara eğitim sistemi sizcede saçma değil mi?. .Bunca yıl okudum bi bok anlamadım..

-Tadını çıkar tadını..

-Sayın Ankara senin için insan sağlığı çok mu değersiz?Bak Mithat yanlış iğne sonucu sol kolunu kaybetmiş.

-Ya tadını çıkar tadınııı.

-Sayın Ankara gençlerin işsiz, yoksluluk sınırında yüzde yirmi olmuş.Bu duruma ne diyorsun?

-Yav tadını çıkarsana vatandaş..Ne kadar soru soruyorsun

-Sayın Ankara sana .... diyorlar doğru mu?

-Tadını çıkar tadını.....NEEEEYYYYYY!

Emrah GüL

G

gtremrah

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çocukluğum halı kenarındaki şeritte araba kullanarak geçti.Küçücük dünyamda kocaman bir otoban yapmıştım kendime.Şimdi koca dünyada yolumu bulamıyorum

K

kadirdeligoz

Kullanıcı
23 Mar 2012
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
gtremrah' Alıntı:
Çocukluğum halı kenarındaki şeritte araba kullanarak geçti.Küçücük dünyamda kocaman bir otoban yapmıştım kendime.Şimdi koca dünyada yolumu bulamıyorum
güzel tasvir güzel söz ....