Google'dan 'sarhoş' mail hizmeti

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Google'dan 'sarhoş' mail hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,125 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Google'dan 'sarhoş' mail hizmeti
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane241241
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şuursuz bir mail attınız, ne yaparsınız?

Akşam eve çok içkili geldiniz, bilgisayarı açtınız kız arkadaşınıza şuursuz bir mail attınız, sabah kız arkadaşınızın ağlayan sesiyle uyandırıldınız...

Attığınız mailden haberiniz bile yok ama bir gecelik sarhoşluk size bir ilişkiye patladı. Bunun önüne geçmek istemez misiniz?

Google mühendisleri gece geç saatlerde gmail aracılığıyla gönderilen maillere bir koruma sistemi koyuyor.

Mail göndermek istediğinizde önce "bu saatte bu maili göndermek istediğiniz emin misiniz?" sorusu karşınıza çıkacak ardından Google size ayıkken kolayca cevap verebileceğiniz 5 tane matematik sorusu soracak. Bu sorulara verilen kısa zaman içinde yanıt veremezseniz maili gönderemeyeceksiniz.

(Times gazetesinin notu: Google'ın bu yeni hizmetini sabah ofiste denemeye çalıştık ama hepimiz akşamdan kalma olduğumuz için sorulara cevap veremedik!)

Vatan

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Benim bir arkadaşım sarhoş kafayla Metallica konserine 1. sıradan yer almıştı (360 ytl)
Biletixin böyle bir uygulaması olsa kesinlikle işe yararmış:)

T

TrigonometRi

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sanırım soruların zorluğu ve süresi derecelendiriliyor. Derecesine göre soruları daha da zorlaştırabiliyoruz.

B

bir dost

Kullanıcı
19 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
çok güzel bi uygulama olur diye düşünüyorum

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hehe bu ara bana gerekiyor öyle bişey ama gündüzleri de.. Bu ara çok şuursuz yaşıyorum.

M

MeDyC

Zynep' Alıntı:
Şuursuz bir mail attınız, ne yaparsınız?
Akşam eve çok içkili geldiniz, bilgisayarı açtınız kız arkadaşınıza şuursuz bir mail attınız, sabah kız arkadaşınızın ağlayan sesiyle uyandırıldınız...

E mail yollamak için soru cevaplamak mı?
anne kızlık soyadı falanda soruyodur tahminimce :D

alkollüde olsam mailimi yollarım... öyle bir durumla karşılaşacağımı sanmıyorum. ha olaki karşılaştım.. olaya iyi yönden bak die konferanslara başlarım.

;D google mühendislerine!!! bravooooooooo bravoooooo

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Akşamdan kalmalarada bir çare bulsalar :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
(Times gazetesinin notu: Google'ın bu yeni hizmetini sabah ofiste denemeye çalıştık ama hepimiz akşamdan kalma olduğumuz için sorulara cevap veremedik!)
;D
cep telefonunada bir çare bulsalar iyi olur hehehhehehe

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ebruliyn' Alıntı:
;D
cep telefonunada bir çare bulsalar iyi olur hehehhehehe

Ben bir çare buldum,içmeden önce telefonu kapamak.. mesaj yazsanda gitmiyor  ;D

G

GewezeTosba

Kullanıcı
26 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
güldüm baya saçma. hahahah

dideM' Alıntı:
hehe bu ara bana gerekiyor öyle bişey ama gündüzleri de.. Bu ara çok şuursuz yaşıyorum.
sn  modum bencede  :-\ :p

E

efsane241241

Kullanıcı
12 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Urfa
daha kolayı içki zıkkımmlanmassak olur biter daha basit ve pratik...