GÖKYÜZÜ

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan GÖKYÜZÜ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,989 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı GÖKYÜZÜ
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bunlar muhteşem fotoğraflar..
çekildikleri andaki havayı solumamı sağladı..
teşekkürler Zynep.. =)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla bende seçemedim bu resimlerin içinden. Geri kalanlar Milliyet Gazetesi Fotoğraflar arşivinde meraklısı için... :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
süperdi hepsi gerçekden teşekkürler

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben korkarım böylesi gökyüzünden.. :-[Küçükken yağmurlu ve gökgürültülü havalarda,masanın altına saklanır,dua ederdim çabuçak kesilmesi için.... :-\

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Ben korkarım böylesi gökyüzünden.. :-[Küçükken yağmurlu ve gökgürültülü havalarda,masanın altına saklanır,dua ederdim çabuçak kesilmesi için.... :-\
Hiç korkmadığım gibi çok keyifle izlerim... :)
Korkunç bile olsa!

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Hiç korkmadığım gibi çok keyifle izlerim... :)
Korkunç bile olsa!
O zaman korkuyordum..Evimiz en üst katta idi.Sanki gökyüzüne degecek gibi hissediyordum,dogal olarakda,gök gürültüsü oluncada içinde gibi.. :-[  Az rüyalarıma girmedi..Ama şimdi korkmuyorum,uzakdan da olsa seyredebiliyorum:) çünkü saklanacak bir masa altım yok  :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende hep ürkmüsümdür böle havalarda sanki kıyamet kopacak dünya son bulacak gibi gelir ne zman yagmur yagsa bana düşer uykusuz geceler :D :D