GİTME!!!

• Konbuyu başlatan yarence
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde yarence tarafından oluşturulan GİTME!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,183 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı GİTME!!!
Konbuyu başlatan yarence
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Çok mutluyum aşkım.
Çok özlemişim seni.
Aşkım deyişini.
Sevdiğim,sevdiceğim,yarenim deyişini o kadar özlemişim ki....

Gitmeyeceksin değil mi bir daha!
Bırakmayacaksın ellerimi.
Beni sensiz.Yarenini yarsız bırakmayacaksın değil mi?

Ellerin hala çok sıcak.
Gözlerinde hala anlamlı bakışlar.
Yüzün hala gülümsüyor.
Nasıl bıraktıysan beni öyle geldin geri...

Özür dilerim aşkım.
Beni bıraktığını düşündüğüm için.
Beni sevmediğini düşündüğüm için.
Sana, sen duymasanda, yüzüne söyleyemesemde kızdığım için.
Yoluma sensizde devam edebileceğimi düşündüğüm için
Özür dilerim

Kaçırma benden gözlerini. Doya doya bakayım sana...
Sakın bırakma ellerimi. Sensiz geçen günleri çok fazla...
Sarıl bana sımsıkı hiç bırakma...

Ne oluyor...
Neden herşey bulutlandı...
Bu ses ne...
Kimsin sen...
Hayır gözlerimi açmak istemiyorum...
Onu tekrar kaybetmek istemiyorum...
Dur gitme sevdiceğim. yarenini yarsız bırakma...
Gitme...

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Vauvv Cok güzel yarence ellerine sağlık Cok sevdim :) Teşekkürler Her zaman Güzel Paylaşımlarımı bekleriz Süpersin ;) Tekrar Teşekkürler :) :)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Onu tekrar kaybetmek istemiyorum...
Dur gitme sevdiceğim. yarenini yarsız bırakma...
Gitme...

perfect olmuş..yüreğine sağlık cnm..

H

hayal_12

"Ne oluyor...
Neden herşey bulutlandı...
Bu ses ne...
Kimsin sen..."

Güzel demişsin 'yarence'.. Hisli, yanık bir kalbin mahsülü ancak bu denli içten olabilirdi belki de.. Lermutof, ya da Dante bunun için, "iyi bir his şiiri. günlük anlatımla imgenin gözüne vurulmuş.." diyebilirlerdi sanırım..

Dur bende de "gitmenin" tuzu var..

Git!
Git ki seni sensizlikte bile..
Hanüz yeni bulmuş gibi..
Delice sevebileyim..
Git!
Yalnızlıkta ve sensizlikte buldum ben seni..
Bir sonbahar akşamının hüzünlü saatinde..
Git ki sensiz yaşamı..
Sende sevebilmiş bu kor yüreğim..
Sensizlikle yanıp kavrulsun..
Git!
Ardına bile bakma..
Her aşk, yalnızlıkla imtihan edilir..
Benim imtihanım sensizlik..
Sensizlik ise yürek dokunuşum..
Git ki bu hüzünlü ve savruk adama..
Yollarını gözleme fırsatı ver..
Bakışlarını al da git..
Git!

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Her aşk, yalnızlıkla imtihan edilir..
Benim imtihanım sensizlik..

süper hayal teşekkürler neden ya her aşk yanlızlıkla imtahan edilir ki sanki.neden :mad:

yüreğine sağlık

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
WANTED' Alıntı:
Vauvv Cok güzel yarence ellerine sağlık Cok sevdim :) Teşekkürler Her zaman Güzel Paylaşımlarımı bekleriz Süpersin ;) Tekrar Teşekkürler :) :)
teşekkürler wanted inşallah oldukça paylaşırım.beğenmene sevindim. ;)

H

hayal_12

Çünkü yalnızlık olmadan aslında aşk da olmaz sevgili 'yarence'.. Eğer arada ayrılık yalnızlık yoksa aşk olmaktan çıkar sadece sevgiyle kalır.. Sevgi ve aşk ise aynı görünmekle beraber çok farklıdırlar.. Aşkları aşk yapan ise ayrılıklar ve yalnızlıklardır.. Yürek kanatan, gözleri kör eden ayrılıklar.. Mecnun'u çöllere düşüren ayrılıktı.. Ferhat'a dağları deldiren ayrılıktı.. Mem'i dağlarda yaban eden de ayrılıktı.. Ya da Kerem'i yandıran da ayrılıktı.. Ve onlar aşk idi.. Hani ruhsuz zamanımızın, "artık yoklar" dediği onlar, aşk idiler işte.. Velhasıl sevgili 'yarence' ayrılık aslında aşkın kendisidir.. Birleşmek de aşkın başka yönüdür denilebilir.. Vuslata erildi mi aşk yavaş yavaş sıkmadan kendi kendini tasfiye ediverir.. Evlilik/vuslat/kavuşma aşkı öldürür sözü boşuna değildir..  Bu arada şiirine güzel demek için güzel demedim.. Gerçekten güzel olduğu için dedim.. Çok güzel bir şiir ve ben daha iyilerinin de yazılacağına inanıyorum.. yazarsın sen.. yazarsın sen.. yazarsın sen.. Selam ve saygılarımla..

F

fıstık

yüreğine sağlık yarence devamınıda bekleriz.  :)
sakın sen gitme  :D

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
teşekkürler hayal.gerçekten çok güzel anlatmışsın.yalnızlık acı veriyor  ve aşkı körüklüyor gerçekten.onun yanlızlığını olmadığını hissettiğin zamn daha çok bağlanıyorsun ve daha çok kavuşmak istiyorsun.bu bekide hani elde edilemeyen zor olan şeyin kıymeti ve sevgiside çok olur ya biraz da ona benziyor sanırım.senin olduğunu yanında olduğunu gördükten sonra aşk yerini sadeliğe bırakıyor. o içinde kopan fırtılanalar,çağlayan ırmaklar,akan şelaleler yerini durgun,sessiz bir su toplıuluğu yada bir göle dönüşüyor.keşke elimizdekinin kıymetini sadece elde edene kadar değilde her zaman bilsek.o zamn ne aşk tükenir nede sevgi...
düşünceleriniz benim için gerçekten önemli.seninki daha önemli çünkü çok güzel şiirlerin var.içten samimi sıcak insana o anları yaşatan çok güzel şiirler.böyle hisslerle yazan bir kişinin beğenmesi bnm için gerçekten önemli.tekrar teşekkürler.saygılar

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yarence ne güzell yazmışsın yüreğine sağlık..;)

H

hayal_12

"o içinde kopan fırtılanalar,çağlayan ırmaklar,akan şelaleler yerini durgun,sessiz bir su toplıuluğu yada bir göle dönüşüyor.keşke elimizdekinin kıymetini sadece elde edene kadar değilde her zaman bilsek.o zamn ne aşk tükenir nede sevgi..."

Bir şey demeye gerek kalmamış.. Her şeyi demişsin zaten sevgili 'yarence'.. Keşkelerle örülü bir hayat iyi olmasa da çoğu zaman onu dmekten kjendimizi alamayız.. Teşekkürler... :)