Gıda Mühendisliği

• Konbuyu başlatan Aditya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Aditya tarafından oluşturulan Gıda Mühendisliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,642 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Gıda Mühendisliği
Konbuyu başlatan Aditya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
A

Aditya

Kullanıcı
9 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sizce Gıda Mühendisliğine Türkiye'de ne derecede önem veriliyor? Gıda mühendisliğinin Türkiye'deki yeri nedir? Gıda Mühendisi arkadaşlarımız varsa yaşadıkları zorlukları, deneyimleri paylaşırlarsa yeni mezun arkadaşlarımıza önemli katkıları olur diye düşündüm.. ;)

O

ozlemcopcu

Kullanıcı
9 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bende yeni mezun bir gıda mühendisiyim. 2 aydır iş arıyorum ama henüz bulamadım. İşe giren arkadaşlarım var ama 1000 ytl den fazla alan arkadaş görmedim. Gıda Mühendisleri odası  göndersiği mailde 1500 ytl nin altında çalışmayın diyor  :-\ Genelde yemekhanelerden iş teklifleri geliyor ama o alanda gördüğüm kadarıyla gıda mühendisinin pek bir önemi yok. Eleman olmadığında bulaşık bile yıkamış olan arkadaşlarım var. Güzel bir meslek, mesleğimi seviyorum ama kendimizi kabul ettirmek için çaba harcamamız gerekiyor.

S

srnstr

Kullanıcı
17 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Şanlıurfa
benim abim de gıda mühendisliği okuyor 2ye geçti onun yaşadığı zorluk bölümünün kimya ve biyoloji ağırlıklı olması...
oysa kendisi tam bir geometri ve matematik tutkunu :-\ ama bikaç yazıda okuduğuma göre şu an ne kadar ilgi olmasa da gelecekte ihtiyaç duyulacakmış...

J

johncoffee

Kullanıcı
15 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Bende genç bi gıda mühendisi adayıyım.3.sınıf ögrencisiyim.Bence bizim bölümde özel sektörde yer almak için kesinlikle sıradanlığın dışına cıkmak gerekiyor..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ne olur (merdiven altı) sağlıksız üretimlere, genleriyle oynanmış GDO'lu besinlere izin vermeyin..
Aksi taktirde yediğimiz ekmek- içtiğimiz sudan endişe duyan paronayak hallere düşmemiz an meselesi :)