gercekler degıl dogrular

• Konbuyu başlatan ebru_61
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ebru_61 tarafından oluşturulan gercekler degıl dogrular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,270 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı gercekler degıl dogrular
Konbuyu başlatan ebru_61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
gercekler degıl dogrular tartısılmalı bunu ayırt etmelıyız eger havada gunes var ben cok sıcak dıyebılırım bu bana gıre dogrudur ama gunesın olmadıgı soyleyemem bu yanlıs olur bırde bır konu hakkında bılgı sahıbı olmadan konusmamalı boylece bos konusmus olmayız,bırde hıcbırseyı kendımızden gormemelıyız ben yaptım ben zaten cak guzelım ben en gucluyum bu gıbı laflar cok yanlıs olur mesela ben cok guzelım cumlası ıncelıyelımılk basta aynada gordugun hangısı sen kendınden gorebılırsın  kı

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
DOĞRULARINZ NEDİR?
GERÇEKLERİNİZ NEDİR?

fakat ben aynada seni görüyorum....kendimi görmüyorum.....ayna nın görevi nedir

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
güsel bi konu, her zaman olaya böyle bakmıyoruz tabii..gercekler değişmez ama dogrular değişir öyle mi?.ama yine değişmez sankii...ben bu ayrımı hiç yapmıyorum heralde.. :)

M

mavili

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
herkezin kendisine göre yada olaya bakış açısına göre dogruları yanlışları degişir bu gün yanlışsa bu yarın çok dogru olabilir sonuçta dünya donuyor

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
kelebekcocuk' Alıntı:
DOĞRULARINZ NEDİR?
GERÇEKLERİNİZ NEDİR?

fakat ben aynada seni görüyorum....kendimi görmüyorum.....ayna nın görevi nedir
Bu nedir ? Benim ne anlamam gerek :)

Aklıma var olan herşey gerçek ise gerçek olan her şey varmıdır denen bir soru geldi :)
Gelde çık işin içerisinden