Gerçek Tanımları

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Gerçek Tanımları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,869 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Gerçek Tanımları
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Diet Kola: Markete gidip satın aldığınız ve yanında da külliyatlı miktarda cips ve çikolata tükettiğiniz içecek.

Aptal: Polis 'Kenara çek!' uyarısında bulunduğunda, kadının tamamen bilinçli olarak dönüştüğü hal.

Çocuk doğurmak: Kadının 36 saat boyunca sancılarla boğuşup, kasıldığı, ıkındığı, sıkındığı ve erkeğin de onun elini tutup "Nefes al, it! Tamam işte bu benim karım!" dediği biyolojik olay.

Sonsuzluk: Bir futbol maçının son iki dakikası.

Barbekü: Kadının alışverişi yaptığı, kıvırcığı yıkadığı, domatesleri doğradığı, soğanları kıydığı, eti hazırladığı, her yeri temizlediği ve erkeğin 'yemeği hazırladığı' mangal partisi.

Şugeçirmez Rimel: Ağladığınızda, duşta, ya da yüzerken akan ama, temizlemeye çalıştığınızda bir türlü çıkmayan kirpik boyası.

Egzersiz: Bir alışveriş merkezinde, bir şeyler satın alarak dinlenip ara verdiğiniz, bir aşağı bir yukarı yürüme durumu.

Tartışma: Kadının haklı, erkeğinse henüz bunu anlayamadığı münakaşa.

Kuaför: Asla bir daha aynısını yapamayacağınız şekilde bir tarz yaratabilen kimse. (Bkz. Büyücü)

Ruj: Ağzınızın ve dudaklarınızın güzelliğini gözler önüne sermek için kullandığınız ve erkeğin gömlek yakasında serseriliğini gözler önüne sermek için kullandığı dudak boyası.

Sevgililer Günü: Mum ışığında yemek, elmaslar ve romantizm hayal edip, şanslıysanız bir kart aldığınız gün.

Sarışın esprileri: Erkeklerin anlayabilmesi için kısa olarak üretilmiş gülmece konusu.

Ömür törpüsü: Defalarca birilerine çöpü dışarı çıkarmalarını söyleyip, sonunda kendinizin çıkarması durumu.

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
;D doğru sözlere ne denir teşekkürler. çok hoş

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt doğruymuş gercekten :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Baştan ikincisi hariç  katılıyorum :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Sevgililer Günü: Mum ışığında yemek, elmaslar ve romantizm hayal edip, şanslıysanız bir kart aldığınız gün.

Sarışın esprileri: Erkeklerin anlayabilmesi için kısa olarak üretilmiş gülmece konusu.

Ömür törpüsü: Defalarca birilerine çöpü dışarı çıkarmalarını söyleyip, sonunda kendinizin çıkarması durumu.

Belkide bu tanımlar hayatımda yer almadığı için...katılmıyorum.
Ama diğerleri hemen hemen  :)
Teşekkürler Özgür.

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
Şugeçirmez Rimel: Ağladığınızda, duşta, ya da yüzerken akan ama, temizlemeye çalıştığınızda bir türlü çıkmayan kirpik boyası.

kesinlikle katiliyorum  ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Diet Kola: Markete gidip satın aldığınız ve yanında da külliyatlı miktarda cips ve çikolata tükettiğiniz içecek.

Yok canım?

Aptal: Polis 'Kenara çek!' uyarısında bulunduğunda, kadının tamamen bilinçli olarak dönüştüğü hal.

Fazla acımasız...

Çocuk doğurmak: Kadının 36 saat boyunca sancılarla boğuşup, kasıldığı, ıkındığı, sıkındığı ve erkeğin de onun elini tutup "Nefes al, it! Tamam işte bu benim karım!" dediği biyolojik olay.

Kaç erkek acaba bu anlara tanık olabilecek yürekte? :)

Sonsuzluk: Bir futbol maçının son iki dakikası.

Derbiyse...

Barbekü: Kadının alışverişi yaptığı, kıvırcığı yıkadığı, domatesleri doğradığı, soğanları kıydığı, eti hazırladığı, her yeri temizlediği ve erkeğin 'yemeği hazırladığı' mangal partisi.

Artı bin!

Hiç kullanmadım ama güzelmiş... Markası?

Egzersiz: Bir alışveriş merkezinde, bir şeyler satın alarak dinlenip ara verdiğiniz, bir aşağı bir yukarı yürüme durumu.

Saçma!

Tartışma: Kadının haklı, erkeğinse henüz bunu anlayamadığı münakaşa.

? Hiç böyle anlamsız bir tartışma yaşamadım... yazarken:) evet yaşadım galiba...:)

Kuaför: Asla bir daha aynısını yapamayacağınız şekilde bir tarz yaratabilen kimse. (Bkz. Büyücü)

Allah Allah? Aynı kuaföre giderim! Sanat onun sanatı sonuçta, neden boy ölçeyim, ölçüştüreyim ki tarzını sevdiysem?

Ruj: Ağzınızın ve dudaklarınızın güzelliğini gözler önüne sermek için kullandığınız ve erkeğin gömlek yakasında serseriliğini gözler önüne sermek için kullandığı dudak boyası.

Hiç kullanmadım ama deneyeyim... :)

Şanslıyım... :)

Erkekler bu kadarından anlarmış demek...  Daha fazla üretelim o zaman! :)

Ohooo, bunla törpülenmeye razıyım! :) Daha ne törpüler var, ne törpüler! :)

Keyifliydi, teşekkürler... :)