Gaziantep çocuk hastanesi acil polikliniği:))

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan Gaziantep çocuk hastanesi acil polikliniği:)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,809 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Gaziantep çocuk hastanesi acil polikliniği:))
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
yurdum insanı komik ama onlara göre doğal işte...

G

GÜLBANU

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
güzel paylaşımın için teşekkür ederiz ;) :D ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yurdum insanı diyoruz da... bizlerde bu güzel yurdun güzel insanlarıyız ve kimbilir hepimizin başımdan ne olaylar geçmiştir, üstelik başrolünde kendimizin olduğu.
Ben engelli çocuklarla çalıştığım için belki de, bu tutanaklar pek gülemedim. Çünkü geceyarıları benim de telefonlarım çok çaldı, üstelik  ne nedenlerle.
Aileler aralarında tartışıyorlar ve tartışmalar biraz münakaşaya, sonra inatlaşmaya dönünce, saat mefhumunu unutuyorlar, olay bu yani:)

E

erdkncl

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
kız arkadaşım kilis devlet hastanesinde acil hemsiresi,gercekten bundan daha ilginç olaylar oluyor,telefonlarımız kamu hattı olduğu için bedava,çoğu zamantelefon acık kalıyor ve hastaya müdahele ettiklerinde duyuyorum ister istemez.ilginç ve bi okadar komik seyler inanın oluyor

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
-Ben K’ları söyleyemeyenlere bakıyorum; R’lere bakan doktor saat 9’da gelecek!

pes ya!! ;D

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sonraki vak’aya geçiyoruz:

-Çocuğun nesi var?

-Altı parmağı!

-İyi hoş da, bu bebek en az üç aylık; daha önce başka doktorlara, ortopedicilere göstermediniz mi? Gecenin bu saatinde bu ne iş?

-Bir de sen gör hocam!

-Hadi hadi iyi geceler, hatta sabahlar!

Hİçte komık değil bu durum..böyle doktorlar gerçekten var mı merak içindeyim ..Paylaşım için teşekkr

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
allaım yarabbiim  :ahah