GARİP OLAY 4

• Konbuyu başlatan derman86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde derman86 tarafından oluşturulan GARİP OLAY 4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,973 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı GARİP OLAY 4
Konbuyu başlatan derman86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan T4YFUNTT
D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara

İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı. Beyni, derisi, saçları tam olarak korunmuş olan La Doncella'nın cesedi 1999 yılında bulunduğunda, yanında iki çocuğun cesedi daha vardı. kızın cesedi Arjantin'deki High Mountain Arkeoloji Müzesi'nde bugüne kadar bulunmuş en eski ve en iyi korunmuş cesetlerden biri olarak sergileniyor.

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
etkilendim..güzel bir paylaşım..ellerine sağlık..saol :)

S

SERDARÖZ

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
valla ! benimde aklım ermiyor, çok etkileyici,belki hava ile teması kesilmiştir,konserve gibi.... :)

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
SERDARÖZ' Alıntı:
valla ! benimde aklım ermiyor, çok etkileyici,belki hava ile teması kesilmiştir,konserve gibi.... :)
bazı şeylere akıl sır ermiyor. nuh peygamberin zamanında kalan cesetlerde böyle müzede sergileniyormuş

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İlginçti! TEşekkürler.

C

chinaski

Kullanıcı
11 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zonguldak
national geographic kanalında izlemiştim, hristiyanligin yayilmasinda onemli rolleri olan rahibelerin -veya o kisilere ne deniliyorsa tam bilmiyorum- bu isi gercekten gonul vererek yapan birkac rahibenin cesedinin bozulmadigi ile ilgili bir belgesel izlemiştim.. aynı böyle cam içinde çok az bir bozulmayla duruyorlardı..

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
korkunc  :naapcam