GARİP OLAY 1

• Konbuyu başlatan derman86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde derman86 tarafından oluşturulan GARİP OLAY 1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,658 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı GARİP OLAY 1
Konbuyu başlatan derman86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan T4YFUNTT
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Paylaşım için teşekkürler.

Bundan 2 yıl önce Natıonal G. kanalında,Çinlilerin geleneksel olan ve güzelleşme uğruna küçük yaşda giyindikleri bu ayakkabı belgeselini seyretmiştim.O kadar ilginç gelmişti ki bana güzellik anlayışları..
Küçük yaşda giyindiklerini ve nasıl acı çektiklerini anlatmıştı yaşlı bayanları.Özellikle su taşırken ki zamanlarınıda göstermişlerdi ..resmen eziyet.Hele akşam olup ayaklarını yıkarken çektikleri acı...
Şuan da bu adetin yaygınlığını yitirdiklerini ama o zamanda özellikle yeni gençler için ne kadar önemli olduğunu anlatmışlardı.

Bana göre kötü bir gelenek.

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
daha once okumustum  gercekten cok sacma  :p

F

fatmag

Kullanıcı
15 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray
evet  izlemiştim televizyonda çok farklı insanlar bence herkes olduğu gibi kabul edilmeli değiştirilmeye çalışılmamalı.  ::)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
:D :D kısa, öz ve resmi görünce aklıma gelen ilk kelime  :D ülkemizdede tasvip etmediğimiz ama uygulanan gelenekler var ama rahatına düşkn bir toplum olarak hiç birimizin gelenek için dört  parmağını kıracağını zannetmiyorum :) evet kuzen iğrenç :D

D

DENİZ YILDIZI1

Kullanıcı
10 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kadınların güzellik uğruna,yapabileceklerine şaşırmıyorum