Fotoğrafla Gelişim

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Fotoğrafla Gelişim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,404 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Fotoğrafla Gelişim
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Çok bilen bazen en basiti göremezken... Sen kendine baktığında 'şefkatli bir insan' görüyorsan, bırak sana 'basit' desinler. İltifattır. [Resim: Recep Kaya]​

E

esma 41

Kullanıcı
25 Eki 2011
En iyi cevaplar
0
0
Almanya
Bazen farkinda olmak yetmez bir de farkinda oldugunu fark ettirmek gerekir.
...............................................
Güzel bir Paylasim olmus.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Yunus ve omuzunda ona siper olan bir yetişkinin cansız eli... Kurtarma ekibinin onu enkazdan çıkarmasını beklerken... 13 yaşındaki Yunus şimdi tekrar hayatta. [Fotoğraf: Reuters]

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Attığın her adımda, uğruna yola çıktığın her davanın sonunda ne olabileceğini düşünmeden ilerlemeye devam etmelisin. Yalnız olması gerekenler oluyor ve olacak. Olmadıysa da henüz, olacaktır nasılsa… Hangi seçeneği tercih edersen et, karar senin ve o yol üzerinde yönlendirileceksin. Yazgını sevmek ya da onu değiştirmek yerine sen kendi yazgını bul, oku ve uygula... Bu, şu veya o yolun elbet bir devamı var. Onu kestirmek sana düşmüyor; sen sadece yaşamakla yükümlüsün. Tercihen “mutluluğu” arayarak yaşamakla… Unutma ki, olan bitenin olduğundan başka türlü olma ihtimali yoktu. O yüzden keşkelere sığınma. '' [kendinigelistir.com]

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Çıkarlarını korumak ve onay almak için dış dünyaya karşı maske takan Pinokyo'ların iç dünyalarını merak etmeyin. Onların içi dışı bir! [kendinigelistir.com]

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
"Yanyana yürümeyelim diye dar yapılmıştı kaldırımlar. Ve yine yan yana yürümeyelim diye dar kafalıydı insanlar. Ve sırf dardı diye kafalar, düşünmeyi bırakıp sevmeyi denedik, sarılmak yakar bizi deyip aşkı hep uzaktan sevdik..."
/ Charles Bukowski

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Neden anlaşamıyor neden yanyana yürüyemiyorduk?Neden dar kafalıydı insanlar.?
Kimbilir belkide bunu için asiyim ..Bunun için isyankarım... 
Ama olsun yinede  en etkili silahımdır ..Bakış açımı geniş tutacak ..İnsanları karşılıksız seveceğim.
Ve her daim  güneşe karşı göz kırpmadan aydınlıkta yürüyeceğim...

D

dantes

Kullanıcı
30 Eki 2011
En iyi cevaplar
0
0
Konya
esma 41' Alıntı:
Bazen farkinda olmak yetmez bir de farkinda oldugunu fark ettirmek gerekir.
...............................................
Güzel bir Paylasim olmus.
çok güzel harika

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bazen iki şansın vardır. Ya vitesi geriye takarsın ya da gaza basarsın. Durmak, basmamak, takmamak diye düşünmekle de olmuyor. Hayatındaki trafik ışıklarının biri yanıyor, biri sönüyor. Kırmızı, elbet bir gün yeşile dönüyor... [kendinigelistir.com]

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Ben sana aşık olmak istememiştim ki, ben başımı yaslayıp müzik dinleyebileceğim birini arıyordum.

Sabahları yatağımda döndüğümde yüzüme gülümseyen birini, sıkılmadan saatlerce konuşabileceğim birini.

Gittiğimiz yerleri beraber keşfedeceğim birini, elini tutmasam bile olurdu.
Gözlerime mutlulukla bakan birini arıyordum zaten ben.

Beraber sarhoş olup sokaklarda deli gibi bağaracağım birini. geçmişimizi kıskanmadan,kahkahalarla eski aşklarımızı konuşacağım birini...

Bütün günün sonunda biten paramız yüzünden metrelerce yolu yürüyeceğim,

Benle birlikte kütüphanede saatlerini geçirecek,fısır fısır konuşmaya çalışıcak,

Gittiğimiz maçlarda sesimiz kısılıncaya kadar bağırabileceğim birini...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Ben de yıllarca pamuk helva, elma şekeri sattım. Yıllarca okul yolu ile iş arasında mekik dokudum. Hayata çelmeyi taktım arkadaşlar. kendinigelistir.com'un da çıkış noktası burası.

* hayata çelme atmanın zamanı geldi anlayacağınız!

K

kagittan__gemi

Kullanıcı
15 Eyl 2011
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
fotoğraflar gözükmüyor mu ? Bana mı öyle geliyor ?