Foto Gelişim : Mevlana'dan "Dost Dediğin"

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Foto Gelişim : Mevlana'dan \"Dost Dediğin\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,086 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Foto Gelişim : Mevlana'dan \"Dost Dediğin\"
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güzeldi yaa mevlana bir başka anlatmış yine..Teşekkürler paylaştığn için  :)

K

KAR-DELEN

Kullanıcı
20 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mevlana çok güzel anlatmış dostu ama  gerçekten böyle dostluklar kaldımı ki  herkez sen iyiyken yanında sonra  kendi aleminde bi çıkar ilişkisidir gidiyo. eğer böyle bir dostu varsa insanın hayattan ne isterki başka  helede bu zamanda yani herkezin birbirinin kuyusunu kazdığı  dönemde...

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
çok güzel muhteşem evet ALLAH'A şükür benimde öyle bir dostum var.
:)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
slm
uzun zamandır
ilk defa bir yorum yazıyorum
ve en çok önemsediğim dostluk adına iyiki mevlana senesi ilan edilmiş herkes mevlananın güzel duygulaırnı, yazılarını,gerçekleri, duyuyor okuyor paylaşıyor. Burası istisna (burdaki paylaşımlar her daim arıştırmacı ve süper) ama bunları tüm dünya okuyor arştırıyor buda bni çok mutlu ediyor. şimdi gelelim bir süredir bnm takıntılı olduğum oturupta yaa arkadaşım çok ama dostum yokmu deyip sızlandığım mevzuya
bole olduğum dönemlerde bir toplantıda dinlediğim ve unutamadığım bir sözü sizinle paylaşmak istiyorum. DOST ARAMAYIN DOST OLUN

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ne güzel bir yazıydı.  :) Yazıyı okuduktan sonra ister istemez düşündüm, dost muyum, diye.
Ve de, bir dostum var mı bu özellikleri taşıyan, diye.
Ne mutlu bana ki, iki sorumun cevabı da, ''Evet!'' ti...

Teşekkürler...

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bende çok şanslıyım benim böyler DOST''LARIM'' var çok şükür hele bir var kiiii o benim bitanem ona burdan kucak dolusu sevgilerr SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM TEYZEMM (eminimki mesaj yerine ulaşmıştır ;) )

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hep özlemini çektiğim ihtiyacını hissettediğim bir duygu
çok şanssızım bu konuda
:-[

H