Forumdan ayrılıyorum!!!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Forumdan ayrılıyorum!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,754 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Forumdan ayrılıyorum!!!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çiçek
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Abazan: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Ezik: Kimse bana ait bir karikatür bile yapmadı.Yerim böyle forumu.Hadi ben gider....

Sülük:Valla 10 defa banlandım gene geldim.Hehehehehe.Neyse ben gidiyorum desemde inanmayın.Sülüğüm ben...Bu başlığı banlanıyım diye açtım.Bu nikten sıkıldım çünkü hihihihihi....

Ciks:Ay ayol koskoca forumda no magazin,no çekiştirmece,çokça insan var bir love story bile yok,o kadardır forumdayım biriyle bile flört edemedim...Ben beyni kaslı erkek değil cüdanı kaslı erkek istiyom.Siz entel dantel takılın ben gidenzi ayüllll

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi by ahhhhhhhhhhhhh...

Alıntı...

Ö

ölüdeniz

Bak abi bende bunu gerçek anladım Allahtan korsan dediki bu mizah :D :D

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
süper valla bür gün forumdan ayrılcak olursam bunlardan birini neden olarak gösteriyim ;D

Ö

ölüdeniz

ibrahimcaca' Alıntı:
süper valla bür gün forumdan ayrılcak olursam bunlardan birini neden olarak gösteriyim ;D
Yok abi az siteden ayrılmayın bunlarıda okumamış olalım  :D Su perisi yaptığını beğendinmi insanlara kötü örnekler verirsen aha böyle olur ;D ;D

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ölüdeniz' Alıntı:
ibrahimcaca' Alıntı:
Yok abi az siteden ayrılmayın bunlarıda okumamış olalım  :D Su perisi yaptığını beğendinmi insanlara kötü örnekler verirsen aha böyle olur ;D ;D

dimi kardeşim insanları ayrılmayaa teşvik ediyo ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakla zamanı gelir zamanı::) atın bir köşeye abiler,gerekebilir.. mesela ben kendim için şeçtim bir tanesini.. :D

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım :aglama

C

catzilla

forumdan ayrılmak istediğimiz zaman, üyeliğimiz tümden siliniyormu mesajlarımız falan komple yanii.. ::)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Abazan: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

bence sadece bu komik msn e yazılır cinsten

sağol su perisi ::)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
catzilla' Alıntı:
forumdan ayrılmak istediğimiz zaman, üyeliğimiz tümden siliniyormu mesajlarımız falan komple yanii.. ::)
Slinmiyor..Sen gidiyorsun ama adın ve konuların kalıyor:) arkandan seni yad etsinler diye:)
Bir zaman catzilla diye bir üyemiz vardı.. ah ahhhhhhhh nerde şimdi catzilla gibi userler

Ö

ölüdeniz

Sülük:Valla 10 defa banlandım gene geldim.Hehehehehe.Neyse ben gidiyorum desemde inanmayın.Sülüğüm ben...Bu başlığı banlanıyım diye açtım.Bu nikten sıkıldım çünkü hihihihihi....

;D ;D bag bu güzeldi

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
daha yeni geldim kimse kusura bakmasın hiç biyere gidemem ben pek konu olarak katılamasamda daha biiii sürüüü konu var okuyacağım ama çooooooook ilerde lazım olursa diye aklımda bulunsunlar teşekkürler

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ay bende veda konuşması bekliyodum olsun bu daha güzelmiş
Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..  ;D