Forum Profili - Profiliniz

  • Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Forum Profili - Profiliniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,953 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Forum Profili - Profiliniz
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Son zamanlarda bu konuda aldığım özel mesajlar üzerine ve "kimlik bilgilerini" kontrol ederken eksik doldurulan bilgiler nedeniyle bu konuya bir açıklık getirmek istedim.

Sitemizin üst tarafında gördüğünüz PROFIL bölümü çok az kullanıcımız tarafından TAM ANLAMIYLA kullanılmaktadır. Bu mesajı okuduktan sonra yapmanızı istediğim en önemli şey sitemizin üst bölümünde görülen PROFIL linkine tıklamanız. Daha sonra akabinde gelecek olan sol taraftaki menüden "Kimlik Bilgisi" ne tıklamanız. VE gerekli alanları "doğru!" bir şekilde doldurmanız. Bu arayüzde kendinize kişisel resim ekleyebilir, msn adresini verebilir, mail adreslerinizi sağlıklı iletişimimiz için doğruluyabilir (çok önemli!) - isterseniz gizleyebilirsiniz - , kendinize bir imza ayarı yapabilirsiniz. Aynı şekilde yine sol taraftaki menüden forumla ilgili diğer ayarlarınızı da yapabilirsiniz.

Sorunu olanlar bu başlık altından tekrar bana yöneltebilirler.

Saygılar.
 
Üst