Fillerin İbretlik Ölümleri...

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde roze tarafından oluşturulan Fillerin İbretlik Ölümleri... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,222 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Fillerin İbretlik Ölümleri...
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eniseoz
R

roze

Fillerin ölüm zamanı çok ibretlidir.Filler önceden hissederler.Ve acı çığlıklar atarak yakındaki bir mağaraya doğru yola çıkarlar.O çığlığı duyan civardaki fillerde mağaranın ağzında toplanır.Her biriyle vedalaşıp adeta "hellallik" alan fil kendi ailesiyle başbaşa kalır.Başlarını ve kuyruklarını birbirine sürterek gözlerinden yaş dökerler.Sonra arkasına bakmadan ağır adımlarla mağaraya yönelir.Arkadaşları veya ailesinden biri gelmek isterse engellenir.Ve fil mağarada hayatına son verir.​

R

roze

Gülşah' Alıntı:
ne kadar duyarlı hayvanlarmış.İlk kez duydum ama içim titredi  :'(

teşekkürler bilgi için :)
Evet, ben de yeni duydum ve kötü oldum :'(
Rica ederim ;)

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilginç bende ilk kez duyuyorum üzüldüm ya :'(

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bende, fillerin öleceklerini hissettikleri zaman diğer fillerle vedalaşıp,tenha yerlere çekildiklerini biliyodum.Ölürken yalnız ölürlermiş.Kimsenin görmesini istemezlermiş.Ne kadar üzücü...

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kızdıkları zamanda hiç acımıyorlar ama.... 1 hafta önce haberde kendisyle dalga geçen 3 insanı ezerek öldürdüğünü izlemiştim.  :-[

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Doğru ölürken yalnız ölüyolarda,öldürürken tüm dünyaya reklam oluyorlar :)

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
çok ilginç,allah'ın işi her canlının farklı bir son buluşu var..

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
fillerin duygulu hayvanlar olduklarını biliyordum ama ölümleriyle ilgili bu gerçeği bilmiyordum...

hatta cocuklar daha iyi kavrasınlar diye dikkat ederseniz son zammanlarda hayvanlar özelliklerine göre canlandırılıyor...ve filler vahsi hayvan olmaktan cok duygulu gözü yaslı hayvanlar olarak yansıtılıyorlar...

rozecim paylaşımın için teşekkrler öğrenmiş olduk bunuda... :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Çok ilginç.. ilk defa böylesi bir ölüm şeklini duydum...Nasıl ölecekleri anı bilebiliyorlar...Biz bile bilemez iken..
teşekkürler rozecim..

R

roze

su perisi' Alıntı:
Çok ilginç.. ilk defa böylesi bir ölüm şeklini duydum...Nasıl ölecekleri anı bilebiliyorlar...Biz bile bilemez iken..
teşekkürler rozecim..
Rica ederim su perim ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yusufi' Alıntı:
kızdıkları zamanda hiç acımıyorlar ama.... 1 hafta önce haberde kendisyle dalga geçen 3 insanı ezerek öldürdüğünü izlemiştim.  :-[
Neyseki insanlar kadar çok cinayet işlemiyorlar! Üstelik öldürme nedeni var; Kendisiyle dalga geçilmesi. Bu nedenle insanlar insanları bıçaklıyor, konuşma yetenekleri olduğu halde!

Çok romantik ölüm tarzı. Teşekkürler Roze.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kaynak nerden acaba rozecim..
Doğru olma ihtimalini ne kadar  arkadaşım sordu..Araştırdım ama bulamadım.. doğruluk ihtimali hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?  :-[

R

roze

su perisi' Alıntı:
Doğru olma ihtimalini ne kadar  arkadaşım sordu..Araştırdım ama bulamadım.. doğruluk ihtimali hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?  :-[
Ben de baktım ama kaynak belirtilmemiş :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ebruliyn' Alıntı:
Bende, fillerin öleceklerini hissettikleri zaman diğer fillerle vedalaşıp,tenha yerlere çekildiklerini biliyodum.Ölürken yalnız ölürlermiş.Kimsenin görmesini istemezlermiş.Ne kadar üzücü...
su perisi' Alıntı:
ebruliyn bizi yanıtlar umarım bu konuda.