FIFA 17 demo versiyonuyla piyasaya çıktı

  • Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan FIFA 17 demo versiyonuyla piyasaya çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,472 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı FIFA 17 demo versiyonuyla piyasaya çıktı
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
FIFA 17 demo versiyonu, oyun severlerle buluşuyor. Oyunun nihai versiyonu iki hafta sonra yayınlanacak. Oyunun demo versiyonu Xbox One, PS4, PS3, Xbox 360 ve PC üzerinden oynanabilecek.

Merakla beklenen futbol oyunun demo sürümünü indirirken biraz sabırlı olmak gerekiyor. Örneğin PS4 versiyonunun boyutu 8 GB’yi geçiyor. Buna ek olarak, demonun gördüğü yoğun ilgi de sunucuların alışılagelenden yavaş işlemesine neden oluyor. 200 Mbps geniş bant bağlantısında bile indirme işleminin tamamlanması 1 saatten uzun zaman alabiliyor.

FIFA 17 demo versiyonunda 12 takım bulunuyor

FIFA 17 demo sürümünde oyuncular, “The Journey” adını taşıyan yeni hikaye modunu deneyimleyebiliyor. Buna ek olarak, 12 takım arasında hazırlık maçları yapılabiliyor. Söz konusu takım listesinin içinde Manchester United, Chelsea, Manchester City, Real Madrid, Paris St. Germain, Inter, Bayern Münih ve Juventus da bulunuyor. Oyunun demo sürümlerini aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.

Kaynak : TeknoBlog
 
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
EA Sports, FIFA 17 ile birlikte Ignite oyun motorundan Frostbite oyun motoruna geçiş yaptı. Dün akşam saat 20:00'da paylaşılan demo ile bizler de görsel açıdan değişen farkı kendimiz görme fırsatı yakalamıştık.

Grafik karşılaştırma kanalı Candyland de 'FIFA 16 vs. FIFA 17 Demo – Ignite vs Frostbite Engine Graphics Comparison on PS4' adında paylaştığı video ile bir önceki oyunun motoru ile yeni oyunun motorunu PS4 üzerinde karşılaştırdı. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendileri FIFA 17 demosunun PS3 ve PS4 üzerindeki grafiklerini de karşılaştırdı. O videoya da buradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

HTML:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/jWusTxN5JWg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


FIFA 17'nin demosu belirttiğimiz gibi dün çıkış yaptı. Kendi platformunuzdan oyunu indirebilirsiniz. Demodaki takımlar ve statlar şu şekilde:

Takımlar: Manchester United, Manchester City, Chelsea, Real Madrid, Juventus, Inter, Paris Saint-Germain, Olympique Lyonnais, Seattle Sounders, Bayern München, Tigres U.A.N.L. (MX), Gamba Osaka

Statlar: CenturyLink, Stamford Bridge, Suita City Football Stadium

Süper Ligli FIFA 17 tüm dünyada 29 Eylül tarihinde Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PC sürümleriyle çıkış yapacak. Oyun bu yıl Frostbite oyun motoru ve Journey adındaki hikaye moduyla hayranlarının karşısına çıkacak.
 
Üst