Feysbuk Enstantaneleri

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Feysbuk Enstantaneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,217 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Feysbuk Enstantaneleri
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cantuuu
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Evet artık kabullenmek gerek ki neredeyse her iki kişiden beşinde facebook hesabı mevcut. Bu nasıl matematik dediğinizi duyar gibiyim e bi kişinin 2-3 tane hesabı olunca mecburen öyle bi denklem çıkıyo ortaya.Evimizin neşe kaynağı bu site şimdiden monotonlaşmaya başladı bile. Bu yazıda daha çok klasikleşen , klişeleşen kıssaca boku çıkan yorumlardan bi derleme ve değerleme şeyettim.

(Tespit)

- Kanka nerelerdesin lan hayırsız ? ( cvp. Daha dün görüştük ya lan )

-Seni burda da buldum benden kaçıcaını mı sandın ? :) ( muhtemelen ilkokuldan zamanında pek yüz verilmeyen şimdi makyaj diye bişeyle tanışıp sokakta bir iki laf yiyerek öz güveni yerine gelmiş kızkurusu tipi)

-Selaam tanışalım mı ? ( her önüne geleni ekleyip ortam kurma peşinde olan bu tipin arkadaş listesi bin kişi ve üzeridir )

-Tadının mı bakıym beni bil bakalım ben kimim ? ( dayı sen de mi ya :S )

- Bu fotoda çok güzel çıkmışsın canım ( aslında güzel filan değildir ama içlerinden en yorum yazılası da odur cevapsa '' thxx cnm o senin güzelliin''dir )

- (Muhtemelen fotoğraf sahibinin gülümsediği bi poza) Çok tatlısın bitanem ee kimin kankası ( bu yorumun sahibi herşeyden kendine bi pay çıkarma uğraşında olan ve malesef arkadaşı kadar popüler olmayan yavrucak)

- (Fotoğrafta kendisi ve fotoğraf sahibinin yer aldığı bir fotoya yorum olarak ) Ne günlerdi ama demi kanka yaa ( arkadaşı bunu artık pek sallamadığından, eski günlerde hiç olmazsa arada bi çaldırıyodun şimdi hiç sallamıyosun öle olsun bakalım hıh anlamına gelen yorum biçimi şimdilerde pek arkadaşı olmadığından g.t gibi ortada kalmış kişilerin tercih ettiği bir veryansındır)

- ( Bir albüme konulan aile fotoğrafına ) Annem burda çok tatlı çıkmış demi kardeşim ? ( aynı evde yaşayan bir kardeşin diğer bi kardeşe pc sırası geldiğinde yaptığı yorum )

- Hafız bu resim süpermiş devamını bekliyoruz paylaşım için eyv. +rep ( henüz forum mantığını üzerinden atamamış bi birey )

Olsun ! Ben genede seviyorum hepinizi kucaklıyorum en içten duygularla hadi sarılalım şimdi birbirimize.
Freyzan

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Geçen gün tartışıyorduk bunu yav, hangi konuydu hatırlamadım şimdi. Bu tipler her zaman vardı ve aynı da facebook da çok görünür hale geldiği için yeniymiş gibi görünüyor.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
facebook hesabım var ama fotoğraflarıma yapılan yorumlara gerekli cevabı verdikten sonra tüm yorumları silerim..
habire bişeyler ekleyen arkadaşlarımıda engeller gibi daha az bilgi almamı sağlıyorum..
ve son olarak bişey daha: zırt pırt bişeylere hayran olanlara hayran oluyorum..

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ya bu facebook yüzünden arkadaş ortamlarında fotoğraf çekmek isteyen biri oldumu hemen kaçacak delik arıyorum çünkü bir bakmışım ertesi günü oraya atmışlar.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Özlem' Alıntı:
Ya bu facebook yüzünden arkadaş ortamlarında fotoğraf çekmek isteyen biri oldumu hemen kaçacak delik arıyorum çünkü bir bakmışım ertesi günü oraya atmışlar.
sorma ya özel hayat diye bişi kalmadı herkes hangi derste ne yaptığımı biler oldu artık  ;D

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
facebook a kayıt olmadım. Olmayı da düşünmüyorum.
ama yukarıda yazılanları arkadaşlar kendi face ine bakarken görüyorum ve gülüyorum  ;D

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben en sonunda facemi kapadım  :mad:

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Seni burda da buldum benden kaçıcaını mı sandın ?  ( muhtemelen ilkokuldan zamanında pek yüz verilmeyen şimdi makyaj diye bişeyle tanışıp sokakta bir iki laf yiyerek öz güveni yerine gelmiş kızkurusu tipi)

Şu cümleye bak yaa..  ;D ;D Güzeldi valla...  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Feys tuhaf bi alem...  ama ben böyle durumlara hiç tanık olmadım ne yalan söyleyeyim şimdi... Eğer bu dyaloglar ciddiyse vay halimize :) Hafazanallah...

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aynı evde yaşayan bir kardeşin diğer bi kardeşe pc sırası geldiğinde yaptığı yorum
Arada sırada odadan odaya gitmek zor oluyor diye mesaj attıımız oluyor, kendimi garipsedim :-\