feminist türkiye:)))

• Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde gülsümaltındiş tarafından oluşturulan feminist türkiye:))) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,962 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı feminist türkiye:)))
Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Dünya feministler kongresinde, Amerikan Delegesi Hanımefendi kürsüye gelmiş:

'Geçen yılın kararlarını aynen uyguladım. Eve gider gitmez kocama: 'Bundan sonra temiz çamaşır istersen kendi çamaşırını kendin yıka. İşte makine orda.' dedim. İlk gün birşey görmedim. İkinci gün

birşey görmedim. Üçüncü gün bir baktım, makinenin başında sadece kendi çamaşırlarını değil, benimkileri de yıkıyor.'

Alman Delegesi söz almış. "Ben de kararımız gereğince kocama: - 'Bundan böyle temiz tabakta yemek istiyorsan kendi bulaşığını kendin yıka' dedim. Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim. Üçüncü gün baktım, makinenin başında sadece kendininkileri değil, benim bulaşıklarımı da yıkıyor.'

Üçüncü konuşmacı bizden, feminist kardeşimiz; 'Türkiye'ye döner dönmez kararımız gereğince

kocamla konuştum.    Ona dedim ki: -'Bundan böyle yemek yemek istiyorsan, kendin pişirmen gerekecek. İşte mutfak orada.'Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim. Üçüncü gün sol gözüm biraz açılır gibi oldu, hafiften görmeye başladım... :)

A

ayben

aslında gülemk istemem ama ağlanacak halimize gülemkten başka bir şey yapamıyoruz ne yazık ki üzülmekle kalıyoruz sadece kendimiz için değilde herkes için bir şeyler yapabilsek keşke :-[

M

maviii

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
feministler erkek  düşmanı oluyo ve evlenmiyolar diye biliyodum bunların hepsi evli maaşallah :) madem düşmanlar evlenmeseydiler onların kahrını çekmek zorunda dğiller yane :) sonra böle kimisi yola getirir kimilerini de yola getirirler :) şaka bi yana türkiye gerçeği bu

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnsan neyi nerede yapacağını,Nasıl davranacağını unutuyor,saırıyor ve daha doğrusu sonuçta bazen rezil bile oluyor..Tskkrler

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
türk erkeklerine feministlik sökmüyor anlaşılan tabi herkes üstüne alınmasın :)

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bu da Türkiye' de kadınlara verilen değerin bir göstergesi... Hiçte komik değil ayrıca!!!  :mad:

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ayben' Alıntı:
aslında gülemk istemem ama ağlanacak halimize gülemkten başka bir şey yapamıyoruz ne yazık ki üzülmekle kalıyoruz sadece kendimiz için değilde herkes için bir şeyler yapabilsek keşke :-[
resmen arkadaşıma katılıyorum

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
erkekler böle işde.. :mad:

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
;D ;D ;D ;D yaa yog daha böylesi bizde ki erkeklerde Avrupalaştı

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Çok özür dileyerek ( niye özür diliyorsam sanırım konuyu açan kiişiye saygısızlık yapmamak adına ) ben bu tarz konular duyunca ,
her ne kadar gerçeklik payı yüksek olsa da ve mizah dahi olsa gülemiyorum ve katılamıyorum konu içeriğine... :-\ :-\

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gülşah' Alıntı:
Çok özür dileyerek ( niye özür diliyorsam sanırım konuyu açan kiişiye saygısızlık yapmamak adına ) ben bu tarz konular duyunca ,
her ne kadar gerçeklik payı yüksek olsa da ve mizah dahi olsa gülemiyorum ve katılamıyorum konu içeriğine... :-\ :-\
İçimden geçirip de yazmak istemediğim şeyi yazmışsın Gülşah'cım:)