FALINIZDA RÖNESANS VAR...SAVAŞÇI

• Konbuyu başlatan ASYA ASLIM
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde ASYA ASLIM tarafından oluşturulan FALINIZDA RÖNESANS VAR...SAVAŞÇI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,820 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı FALINIZDA RÖNESANS VAR...SAVAŞÇI
Konbuyu başlatan ASYA ASLIM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gozde
A

ASYA ASLIM

Kullanıcı
26 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
tokat
ARKADAŞLAR FALINIZDA RÖNESANS VAR VE SAVAŞÇI BENİM SON OKUDUĞUM VE ETKİSİNDE KALDIĞIM İKİ KİTAP.FALINIZDA RÖNESANS VAR FERHAN ŞENSOY'UN.ŞENSOY KİTABINA ŞÖYLE BAŞLIYOR:Materyalizmin babası DENİZ DİDEROT 1713 yılında bir bıçakçının oğlu olarak  doğdu.Bıçakçı deyince,göz nuru,el emeği döküp bıçak üreten,çeliğe çift su verirken kan ter damlatan bir zanaaatkar değil de,Bursa otogarında,gelene geçene,Bursa'dan ne alayım diye düşünene,bıçak,çakı ve benzeri benzemezi kıvır ve zıvır satan bir dükkan sahibiydi baba Diderot...okunmaya değer hoş bir kitap.
SAVAŞÇI DOĞAN CÜCELOĞLU.ARKA KAPAKDA E.E.CUMMİNGS DERKİ;Seni diğerlerinden farksız yapmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada,kendin olarak kalabilmek,dünyanın en zor savaşını vermek demektir.Bu savaş bir başladımı,artık hiç bitmez!...ANLAMLI VE COŞKULU BİR YAŞAM İÇİN SAVAŞÇI KİTABINDA BÖYLE BİR SAVAŞTAN SÖZ EDİLİYOR SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARA ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM...

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
ferhan şensoyu bana verseler bir kaşık suda boğmaya çalışırım
ve bunda da başarılı olacağımdan eminim :p
teşekkürler ilgin için  :)
iyi okumalar

A

ASYA ASLIM

Kullanıcı
26 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
tokat
rica ederim arkadaşlar asıl yorumlarınızdan dolayı ben tşkr ederim

S

sude19811981

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
savaşçı kitabını okudum.gerçekten güzel bir kitap.söylediğin sözü ilk okuduğumda çok etkilenmiştim.bende herkese tavsiye ederim. :)
teşekkürler

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
savaşçıyı mutlaka okuyacağım teşekkürler tavsiyeleriniz için  :)