Facebook Sayfamız! +

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Facebook Sayfamız! + başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,049 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Facebook Sayfamız! +
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
MrAmor' Alıntı:
Bende katıldım sayfanıza arkadaş listemide davet ediyorum şuan, tekrardan hayırlı olsun.
Bir öneride bulunmak istiyorum sayfada arada video paylaşımı olursa ve videolara sayfaların linkleri isimleri gömülürse paylaşırken güzel olacagı kanatindeyim
Önerinizi hayata geçireceğiz.
Teşekkürler.

H

hayalhane

Sorunu çözdüm,Gazi'de Beltek kursundayım,Kursta bugün yasak başlamış Facebook için. :p Şansa bak peh peh.

Bende birpc buluyum ardında dakişi listemi davet ederim.Sanırım 35-40 kadar kişi gelir.Fazla arkadaşım yok zaten. :)

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Sayfamız kısa sürede oldukça ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor. Katılıp takip eden, sayfa önerileriyle destek veren herkese yürekten teşekkür ederiz.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Facebook sayfanıza (oğlum Anıl'ın profilinden)girirdim..
Gerçekten güzeldi..
KendiniGeliştir.com'u kendi sitem kadar sahiplenmiş durumdayım:) Kaliteli çok nezih güzel bir ortam ..
Başarılarınız daim olsun : )

G

gül_34

Kullanıcı
11 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sayfayı takip ediyorum ama  çok etkin bir sayfa değil..ben daha fazlasını yapabileceğinize inanıyorum .....

G

gül_34

Kullanıcı
11 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Burada forumda çok güzel çok ilgi çeken konular var,bunları face sayfanıza taşıyabilirsiniz..Testler,bilmeceler,zeka soruları bunları ara ara paylaşabilirsiniz sayfayı canlandırmak adına..Tartışma panosunda konular açabilirsiniz..Hayatın içinden gerçek hikayeleri yine face sayfanızda paylaşabilirsiniz...Müzik ruhun gıdasıdır derler,nadiren de olsa insan ruhunu dinlendiren müzikler paylaşabilirsiniz..Göze hitaben de çok güzel görsel şölen oluşturan videoları paylaşabilirsiniz...Bu şekilde daha etkin olacağınızı düşünüyorum...En azından bunlar benim kendi fikirlerim ve yanlış olmadığını düşünüyorum...Bu arada son paylaşımlarınız çok güzeldi,ellerinize sağlık..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Grubumuzun daha da büyümesi, birilerinin hayatında fark yaratabilmek adına şu kısa çözümü tüm üyelerimizden yapmasını rica ediyoruz.

İlk adım : Sol taraftaki menüden "Arkadaşlar'a Öner'e" TIKLA!

İkinci adım : Açılan kutuda herhangi bir arkadaşınızın üzerine gelip farenin sağ tuşuna TIKLA ve yeni sekmede aç'ı seç.

Üçüncü adım : Açılan tarayıcının adres bölümünü (http://www.facebook/) bölümünü SİL!

Dördüncü adım : javascript:fs.select_all();

kodu kopyala ve adres kısmına yapıştır. Bu sayede arkadaş listenizdeki tüm kişiler seçili hale gelecektir.

Son adım : Enter'a BAS! ve davetleri gönder'e tıkla..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sayfa harika... Takip ediyor,bazı arkadaşlarımı da takibe yönlendiriyorum... Ahenk'te çok yerinde vesselam. Hafazanallah, o güzelim ahenk bozulmasın... Daha da güzelleşerek devam etisin. Klasik bi cümle olacak ama;"yapım'da ve yayın'da emeği geçen herkese teşekkürler...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Facebook sayfamızda 6.000 takipçiyi geçtik.
Her gün aktif paylaşımlarla çok daha büyüyoruz.

Tüm üyelerimizi davet ediyoruz.

http://www.facebook.com/kg.kendinigelistir

adresinden ulaşabilirsiniz.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili gençler:)
http://www.kendinigelistir.com ve Facebook sayfamızın  http://www.facebook.com/kg.kendinigelistir
hepimiz için çok yararlı olduğunu belirmeme zaten gerek yok...
Çok yararlı ,kaliteli ve nezih bir ortamda olduğunuzdan ..Ve zamanınızı en güzel biçimde değerlendirdiğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz...
Sizleri aramızda görmekten çok mutluyuz ..
Paylaşımlarınızı okumaksa ayrı bir hoşluk katıyor bizlere..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hem hızlı hemde sağlıklı büyüyor vesselam... Bu çok iyi...