ezilenler

• Konbuyu başlatan olası
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde olası tarafından oluşturulan ezilenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,401 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı ezilenler
Konbuyu başlatan olası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan olası
O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Masumiyet müzesi bitti nihayet.Kitaptaki tek konu kemalin fusüna olan saplantılı aşkı -ki ona aşk denirmi- bilemiyorum -hatta öyle bir saplantı ki onun içtiği sigara izmaritlerini biriktirecek kadar.Kitapta ne karakter ne olay ne de mekan var yani 600 sayfa sadece basit bi saplantı.Her sayfada bu sefer farklı bi şey olur diye bekledim ama olmadı .Özellikle en çok sinirime dokunan müsteçhen sahnelerin fazlalığı zaten ilk yüz sayfayı atlayarak okumak yada hiç okumamak lazım umarım orhan pamuk un diğer kitaplarıda böyle değildir bir de kar kitabını okumayı düşünüyorum bakalım  o nasıl vee şunu söylemek istiyorum eğer gerçekten masum bi  aşk istersen HEP O ŞARKI KATRE İ MATEM EYLÜL ki vazgeçilmezim BİR KADIN DÜŞMANI gibi romanları tavsiye ederim benim için dil çok önrmli bu kitaplardaki dilin tatlılığı bende kitabı okuduktan sonra karlı ve soğuk bir akşamda şömine karşısında kahve içme keyfinin bıraktığı tadı bırakıyor denemeni öneririm.

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Öncelikle tebrik ederim bu kadar kısa sürede okuduğun için.Bu yorumu kitabın konusunun altına da yazmanı tavsiye ederim.
Haklı olabilirsin kitap basit bir olay örgüsünde yazılmış. Ruh dünyası,düşünce tarzı illa ki bir şeyler kazandırdığını umuyorum.

Katre-i Matem'i okumuştum,bittiğinde bittiğine üzüldüğüm nadir kitaplardan biridir.İskender Pala alanında tartışılmaz bir yazar,bunda şüphe yok
.

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
teşekkür ederim sağolun yazarım yorumlara ya gerçekten olay yoktu kitapta ama illaki kattığı bi şeyler vardır sonradan farkederim belki.Hep o şarkı yada bir kadın düşmanı özellikle eylüllü okumanı şiddetle tavsiye ederim iskender pala vazgeçilmezimdir şimdi od u okumayı düşünüyorum tabi vizelerde yaklaşıyo nası olacak bilmiyorum ama araya sıkıştırmaya çalışacağım hele şu elimdeki gorki nin bi kitabı var o bitsinde bakcaz