EVDE BEKLEYEN ASLAN

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan EVDE BEKLEYEN ASLAN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,498 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı EVDE BEKLEYEN ASLAN
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
umarım herkes aradığı mutluluğu ona koşulsuz verecek birilerine rastlar yazanın ve paylaşanın ellerine sağlık  :)

M

mankavi

bıldırcın umma kesin oldu bil...çünki  amaç olarak algıladım....

K

kamuran

bıldırcın' Alıntı:
...seni evde bir inek bekliyor,ama beni dişi aslan bekliyor."

Mutlu ve huzurlu aileleri incelediğimizde hepsinde görülen en önemli özellik,aile reisi olan erkeğin eşine ve çocuklarına olan bağıdır.İşten çıkınca bir an önce evine gitmek isteyen yada evine gittiğinde ev işlerinde eşine yardım etmeye çalışan erkekler,istediği saatte evine giden ve hiçbir şeye elini sürmeyen erkekler tarafından yadırganmaktadır.Ancak evine bağlı kişilerin aileleri daha mutlu olurken,bu konuyu fazla önemsemeyen kişilerin ailelerinde mutluluğu yakalamak daha güç olmaktadır.Hayatın müşterek olduğunu unutmadan ailemizle nitelikli bir beraberliği paylaşmalı ve mutluluğu evimizde aramalıyız.
                                                Mutluluk denen değerli elması
                                                 dünyanın dört bir yerinde arayanlar
                                                  bulamazken,evlerinde arayanlar
                                                     ellerinde buldular

Oğuz Saygın
Kesinlikle katılıyorum. Evde ve birlikte bir çaba ile elde edilir mutluluk.

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
.gözde.' Alıntı:
umarım herkes aradığı mutluluğu ona koşulsuz verecek birilerine rastlar yazanın ve paylaşanın ellerine sağlık  :)
umarım...

S

senarist081

Daha önce okumuştum ama yeniden hatırlamak güzeldi teşekkürler..

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Çok güzel bir konu teşekkürler paylaşım için, mutlu ve huzurlu yuvaların çoğalması ne güzel olur  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
güzel bir fabl,teşekkürler paylaşım için...burada yapılan yorumlara bakınca annesinin eğitemediği erkeği karısı düzeltir,adam eder tarzında mesaj veriyor,kısacası erkekleri hoşnut etmek,eve bağlamak için iş gene kadınlara  düşüyor  :(