eskiyi unutmada başarmak

• Konbuyu başlatan metabolisma
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde metabolisma tarafından oluşturulan eskiyi unutmada başarmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,779 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı eskiyi unutmada başarmak
Konbuyu başlatan metabolisma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
M

metabolisma

Kullanıcı
6 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben bebişimi çok ama çok sevdim.ama ayrılmak zorunda kaldım :’( önceleri sebebi benmişim gibi gösterildim ama bilmiyordu ki onu unutmak için allaha yalvardığımı önceleri resmen kabustu yemeden içmeden kesilmiştim giderek kendimi,benliğimi kaybediyordum...hep kendime soruyordum onu unutacakmıyım,unutmalıydım ama unutamıyordum,herşey bana onu hatırlatıyordu.sonra günler geçtikçe onu untmaya çalışmaya çalıştığımı görüyordum gerçi şu anda da o şarkı söylendiğinde yine aklıma geliyor ama şunu başardım onu kendim için kalbime saklayarak onun olmayacağı bilerek de yaşamayı öğrendim.

A

adem71

kardeşim öncelikle zor birşey.UNUTMAK ama mümkünü zorda değil elbet böylesi olaylarda karşı tarafı suçlu sayar insan  ama birazda kendinde aramalı  boşverebilirsen ne ala geçmiş olsun

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Eğer onu unutmayı başarsaydız böyle bir başlıkla yazı yazmazdız sanırım. bebişim de demezdiniz. sadece unutmuş gibi yapıyorsunuz ama unutmamışsız ben görebiliyorum burdan.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
unuttum demek unutulmadığızı gösterir.zaman herşeyin ilacı inşAllah zamanla gerçekten unutursunuz

E

eesraa

Kullanıcı
21 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
bazen gözünün gördügü yerden gıtsede sevdıgın,kalbınde durdukca sen uzaklasamazsın,o senı sevmekten vazgecsede sen unutmayı basaramazsın,tek tesellın aynı yeryüzünde yasamak,aynı gökyüzünde can bulmak olur..unutmak dıye bırsey yoktur.alısmak vardır..her seye zamana bırak alısırsın densede.zaman deıl herseye ıyı gelen sevgıdır..zamana bırak elbet alısırsın ancak gönlün arzuladıgı sevgıyı bulmadıkca unutamaz sadece kendını kandırırsın..

M

mesuna

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Unutmak diye birşey yok bence,sadece alışmak var....zaman..... :'(

Y

yeliz35

Kullanıcı
2 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
mesuna' Alıntı:
Bende katılıyorum.Unutmak gerçekten zor.ama onsuz yaşamaya alışabilirsin.Umarım gerçekten başarırsın

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
mesuna' Alıntı:
Alışmak sevmekden daha zordur ama....

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
zaman öyle birşeyki gerçekden alışıyor insan zamanla sevdiklerinin yokluğuna aklına geldiğinde acıtmıyor içini ilk günlerdeki gibi ama bazen gerçekden zaman istiyor hemde çooook uzun zaman

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bence de her şeyin ilacı zaman. Ve insanoğlunun kalbi öyle nankörki; zamanında "ben onsuz olamam yada bunu asla unutmayacağım" dediği durumlar bile zamanla unutuveriyır ve hatta ve hatta ,olayı hiç hatırlamadığı durumlar bile oluyor. Taki o olayı hatırlatacak,tetikleyecek bir kelime,nesne veya olayla karşılaşana kadar....

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
özlem1980' Alıntı:
zaman öyle birşeyki gerçekden alışıyor insan zamanla sevdiklerinin yokluğuna aklına geldiğinde acıtmıyor içini ilk günlerdeki gibi ama bazen gerçekden zaman istiyor hemde çooook uzun zaman
Onu diyorum ya,alışmak sevmekden daha zor geliyor diye,insan sevmekden vazgeçebiliyor ama alışkanlık oldu ise..