Eski sevgiliden DOST olur mu?

• Konbuyu başlatan nehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nehir tarafından oluşturulan Eski sevgiliden DOST olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,992 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Eski sevgiliden DOST olur mu?
Konbuyu başlatan nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,
günümüz konularından biri bu diye düşünüyorum.Aşk bittikten sonra eski sevgilinizle dost anlamında tekrar görüşüp birşeyler paylaşır mısız ?  :-\

N

nobleman

Kullanıcı
24 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
KKTC
neden olmasın yeterki ayrılma sebebiniz ahlaki değerleri aşan bi sebep olmasın.ama dost değilde arkadaş olur bence.sevgi bitebilir saygı bittiyse herşey biter zaten yeterki saygı kalmış olsun

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Soyle bir soz var
"Ask bittikten sonra arkadas kalalim derler.. Güle baska isim versen degisik kokar mi ???"
Onca yasanmisliklardan sonra arkadas kalmak kolay geliyorsa o zaman bana gore o 'asklar' gercek degildiler.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
ayrıldıgınız kişiye baglı yani cok sevdiyseniz gercekten cok önemliyse sizden ve ayrıldıysanız olunmaz dost imkansızdır bu tekrar aska dönüsür cünki sevgi vardır hala....

ama ayrıldınız kişi sevmeye calıstınız olmadı ayrıldınız karsınızdakide aynı duyguları besliorsa olunur dost olmasa bile arladas kalabilirsiniz!

E

erhan.ozden

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.erhanozden.com
@nehir: burası sana göre bir forum değil , senin kafa yapında birçok site var oralara git,kişisel olarak gelişmeden uzun yıllar alabilir.

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
bence olur eğer çok fazla birşey yaşanmamışsa ve kötü bir şekilde sonuçlanmamışsa olur.ama eski günleri gerçekten unutursanız çok ta güzel olur

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
gurbetci_kiz' Alıntı:
Soyle bir soz var
"Ask bittikten sonra arkadas kalalim derler.. Güle baska isim versen degisik kokar mi ???"
Onca yasanmisliklardan sonra arkadas kalmak kolay geliyorsa o zaman bana gore o 'asklar' gercek degildiler.
sana katılıyorum

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
ya bunları aşmış olmanız lazım arkadaşlar bu kadar basit diyologlarla hem zamanınızı harcıyosunuz  bu konu size ne öğretti ne verdi şimdi bu konu hepimize

R

rufete

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
arkadaşlık aşka dönüşebilir ama aşk arkadaşlığa asla....

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Soyle bir soz var
"Ask bittikten sonra arkadas kalalim derler.. Güle baska isim versen degisik kokar mi "
aynen katılıyorum

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sevgililik süresince, ayrıca dost olmayı başarabilmişseniz, yani birbirinizin doğallığını tanıma şansınız olmuşsa, neden olmasın?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Maximus' Alıntı:
merhba nehir burada bu tür paylaşımlara lütfen yer vermeyiniz....
erhan.ozden' Alıntı:
@nehir: burası sana göre bir forum değil , senin kafa yapında birçok site var oralara git,kişisel olarak gelişmeden uzun yıllar alabilir.
Sanırım soruyu soran arkadaş gitmiş! :)
Ve biz hala yanıt arıyoruz...