Erkekler! Bu tespitlere kulak verin!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Erkekler! Bu tespitlere kulak verin! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,276 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Erkekler! Bu tespitlere kulak verin!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahim58
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Erkekler!
Bu tespitlere kulak verin!

IYI:

Bir kadin yerden goge kadar hakli oldugu bir konuda bir erkekle tartismaya girmisse, erkek artik sacmaladigini bilsin cenesini kapasin diye kadin bu kelimeyi soyler... Bu arada bir erkek, kadinin   sorusuna cevap olarak asla  "IYI" dememelidir, yoksa kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bir"nasil gorunuyorum? "   diger tartisma baslar...

5 DAKIKA:

Bir kadinin"5 DAKIKA" si yarim saate esittir. Tabi bir erkegin 5 dakikasinin da tv'deki macin ne zaman bitecegine esit oldugunu dusunursek, durum gayet adil ...

HIC:

Bir erkek saatlerdir karsisinda somurtan kadina en sonunda "neyin var?" diye sormayi akil ederse alacagi cevap budur.   "HIC" cevabini alan erkek anlamali ki az sonra kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bir kavga baslayacak, ve bu kavga en az "5 DAKIKA"   surucek...

PEKI (Tek kasini kaldirarak):

Iste kadinin bu lafinin ardindan erkegin bir soru daha sormasi buyuk cesaret isidir... Cunku bunun ardindan kadin "HIC" yuzunden sinirlenecek ve bir tartismaya daha baslayacaksiniz, kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bu tartismanin sonunda da, kadin " IYI"  diye bagirarak odadan cikip gidecek...

PEKI (Normal bir yuz ifadesiyle):

Bunun anlami "pes ediyorum"   ya da"aman ne halin varsa gor" ... ama kaslardan birinin havaya kalkmasi an meselesi, hemen ardindan "HIC" yuzunden kavga cikacak. Kadin "55 DAKIKA"   sonra "IYI" diye bagirarak odadan gidince hersey normale donecek...

PEKI (Her iki kas da havada):

Siz oldunuz.... "5 GUN"  boyunca sevismeyi unutun hatta yemegi, utulenmis gomlekleri bile...

DERIN BIR IC CEKIS:

Bu tabi ki bir kelime degil, bu erkeklerin en yanlis anladiklari bir kadin tepkisidir.. . Derin derin ic ceken bir kadinin aklindan su gecmektedir: "Aaah ah bende de akil olsa "HIC"yuzunden senin gibi bir aptalla tartisir miyim?"

KISA BIR IC CEKIS:

Bu da bir kelime degil ama erkegin kadinlarda dogru anladigi bir tepki."KISA BIR IC CEKIS",   kadinin o an icin halinden memnun oldugunu gosterir.... Bir erkek bu durumun ne kadar uzun surmesini istiyorsa, o kadar uzun sure hareket etmemeli ve nefes almamalidir.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir kadının yerden göğe kadar haklı oldugu bir konu olurmu bilmem :)
Bu tesbitler cıx bana göre değil
Onun için kulak vermiyorum hehehe

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:D :D bir bayan olarak diyorum ki kaş kaldırmalar vs.
tam bir dişilik örneği.. biz hepimiz benzeriz iç güdülerden mütevellit... :)
ama her konuda kadın değildir yerden göğe kadar haklı
olsun erkek sussun.. :)
maç izliyor yetmez mii..... :D :D :D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
aynen anlatmıs kadın duygularını özellikle "iyi" kelimesini :D :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Feministler basmış burasını :)
Siz pasific te olucaktınız ben size zölerdim heheh.
Bir erkek öle kaş göz haraketlerine kanmaz abi :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
istisna-i korsan... ;)
hem femisit bir hareket durumu söz konus değil bilakis biz kendimizi biliyoruz edası hakim :)

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Bıktım artık bu feminist  Konulardan :mad:

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:D :D

Kısa bir iç çekiş... heh sevdim ve tuttum ben bunu.
Bu iç çekiş uzatılabilir mi acaba? Uzatılabilirse sonuçları ne olur? Kadın lehine mi aleyhine mi durumlar çıkar ortaya? Yani hani erkek kişi nefesini tutacak ya...  :p :p :p