ERKEK DEDİGİN

• Konbuyu başlatan kewser01
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kewser01 tarafından oluşturulan ERKEK DEDİGİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,703 kez görüntülenmiş, 146 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ERKEK DEDİGİN
Konbuyu başlatan kewser01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sislicam
K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
Seni elinin tersiyle degil avucunun iciyle kavrayacak.Bileceksin ki
emin ellerdeyim, baskasi tutamaz elimi boyle. Rahat olacaksin yaninda, cok konusmayacak, beynini didiklemeyecek. ince olacak;seni senin kadar dusunecek. Sen onu merak ettiginde
kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek.Senin inceligine karsi umursamaz sozler sarf etmeyecek.Adamin sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine cikarmayacak, sanki sen onun icin varmissin her ne zaman istese emrine amadeymissin, o ne yaparsa yapsin her istediginde yaninda elinin altinda olacakmissin
triplerine girmeyecek. Sen ona sevgini hissettirdiginde, sen ona kayitsiz sartsiz asikmissin gibi havalara girmeyecek. Erkek dedigin ilgi gordugunde ilgiyle,sevgi gordugunde sevgiyle
karsilik verecek. Erkek dedigin,sen onun icin kendine baktiginda, sirf ona
daha guzel gorunmek icin giyinip kusandiginda hicbir sey olmamis gibi davranmayacak.Ruhunu oksamasini bilecek.
Romantik olacak kimi gun habersizce kucaginda ciceklerle cikip gelecek.
Ozel gunleri unutmayi marifet sanmayacak.Kayitsiz olmayacak senin butun zerafetine karsi.
Gercekten seven bir kadin sevgi ve ilgi bekler, erkegine verdigi
askin karsiliginda kucuk bir tatli soz, kisa bir mesaj, bir cagri bile onu mutlu edebilir. Erkek dedigin butun bunlari cebinden para harciyormus gibi cimrilikle yapmayacak.Ben aranmayi, cok aramayi sevmem demeyecek.
Her sey kendi istedigi gibi olsun istemeyecek.Sadece kendi caninin istemesine baglamayacak her seyi.

Erkek dediginin, hissettigiyle yaptigi sey arasinda ucurum olmayacak.
Cesur olacak cesur.Seni seviyorum derken korkmayacak, baska seylerin
arkasina gizlenmeyecek.
Seviyorum deyip bir sonraki perdede kacmayacak, ozluyorum diyorsagelecek,
kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.

Erkek dedigin askina sahip cikacak. Korkak olmaz erkek dedigin.

Erkek dedigin iyi sevisecek. Koyun gibi yatmayacak, bir an once su is bitse demeyecek.Asksiz yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin.
Bir baba sefkatiyleseni alnindan optugunde bileceksin ki sevgisi gecici ve zayif degildir.
Ve sevgiyle optugunde dudaklarindan bileceksin ki Opusun tek sebebi sehvet
degildir.

Erkek dedigin aldatmayacak. Aldatmak basitliktir.Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin.Aldatiyorsa sevmiyor demektir.

Erkek dedigin yakisikli olacak,cekici olacak ama bundan cok daha ote bir
sey...Zeki olacak.
Kadinin kucuk yalanlara,bahanelere inanmayacagini,kendisini kendi
gibi tanidigini bilecek. Kadinin zekasini kucumsemeyecek kadar zeki olacak.Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasini bilecek, o hamura
kendisi katmasinida.Degerlerini bir anlik hevesler ugruna satmayacak.
Namussuzlugunu,ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak. Yan gozle hatun kesmeyecek, ustune sevgili edinmeyecek.

Erkek dedigin once kendini sevecek.Kendini sevmeyen erkekten kimseye
hayir gelmez. Bir bakarsin ki yillar sonra bu adamla ne yataga sigiyorsun, ne topraga... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alip sevismesini de. Babaligini da bilecek, ana-babaya hurmet etmeyi,
kadir kiymet bilmeyi, vefakarligi,fedakarligi...

Erkek dedigin seni koruyacak,kusatacak. O nerede olursa olsun seni koruyacagini bileceksin.
Pisirik olmayacak erkek dedigin.Erkek dedigin erkek olacak guzelim. Senisadece sen oldugun icin sevecek.Parayla pulla, kariyerle, gucle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek.
Hem sevgilin,hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Erkek dediğin, Hem sevgilin,hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.  ( Allahım herkese böyle bir eş verr inş. ) 

Sevgiyle kalın

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
böylesıne ıste ben dört dörtluk dıyorum :D

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
bu konuda erkeklerın yorumlarıda beklıyoruz ;)

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
nehir' Alıntı:
Erkek dediğin, Hem sevgilin,hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.   ( Allahım herkese böyle bir eş verr inş. )  

Sevgiyle kalın
amiinnnnnn ;)

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
Erkek dedigin seni koruyacak,kusatacak. O nerede olursa olsun seni koruyacagini bileceksin.
Pisirik olmayacak erkek dedigin.Erkek dedigin erkek olacak guzelim. Senisadece sen oldugun icin sevecek.Parayla pulla, kariyerle, gucle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek.
Hem sevgilin,hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.

N

nobleman

Kullanıcı
24 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
KKTC
erkekler hakkında yazdıkların gerçekten çok doğru şeyler.tabi bayanlarda o kadar hassas olmalı.bence bunlar zaten olması gereken şeyler ama bu zamanda artık lüks olmuş.teşekkürler yazı için

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Of ya benim karşıma daha böle bi erkek çıkmadı :( Ama karamsar deilim inş. bi gün çıkar.Teşekkürler ;)

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
inşallah iki_kelime benımde dılegım bu ;D

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
teşekkurler  aliye  :)
  nehir aynı sansı yasayanlardanız galıba ama bırazz eksıklık ler var  benımkınde...
umarım bu yazıyı bır erkek arkadasımız okusa burdakı yalnısları görup kendı duzeltebılır

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;)  :D  :D
eksiklik demeyelim de Allah a şükür diyorum ben ( onu bulamayanlar da var  ;)  )
o bitane ya  ;D

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
ne bılım erkek dedıgın sevdıgı zaman gözu dagları yolları görmez severse gelır alır dıyor ya ben ondan dolayı dedım ;D    ahhh ahhh!!!! ::)

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
arkadaslar kişisel gelırsım soruların oldugu kısma ’evlılık’ dıye bır anket acdım,oylamalarız ve yorumlarızı beklıyorum   ;)

E

eylül1

Kullanıcı
10 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
valla benim karsımda bole bı erkek varr herkes en ıyısı bulur umarım ve kıymetı bılın

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
çok sanslısın eylül ;)
darısı basımıza ;D