en zor iş:öğrencilik

• Konbuyu başlatan ugur1905
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde ugur1905 tarafından oluşturulan en zor iş:öğrencilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,717 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı en zor iş:öğrencilik
Konbuyu başlatan ugur1905
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
B

beyzanuri

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Afyon
DÜNYANIN EN KOLAY İŞİ ÖĞRENCİ OLMAK.BAZI KURALLARI VAR ONLARA UYDUNUZMU ÇOK BASİT.O KADAR DERS ÇALIŞMAYA DA GEREK YOK.SADECE ZAMANINDA YAPIN DERS ÇALIŞMAYI YETERLİ.ŞU AN 29 YAŞINDAYIM GERİYE BAKTIĞIMDA NE KADAR DA APTALMIŞIM DİYORUM.YOK ERKEK ARKADAŞLA UĞRAŞ YOK ERKEK ARKADAŞINI O KAPMIŞ SAÇMA SAPAN BİR SÜRÜ OLAY ZAMANIMI VE AKLIMI ALMIŞ.BOŞ İŞLERMİŞ BOŞ.

E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
walla bence en kolay şey öğrenci olmak..herşey emrinde...sadece deslere çalış yeter..sonrası eğlence...asıl dert okul bittikten sonra malum bu ülkede işsizlik sorunu fazlasıyla hakimken napacak bu gençler orası meçhul...

A

a.kula

Kullanıcı
3 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
çanakkale
öğrenci olmak güzel ama sınavlar olmasa...eminimki herşey daha güzel olcak.....ORMAN MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA BİLGİLERİNİZİ İSTİYORUM... ::)

E

Eylül 06

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
siz de en zor mesleğin öğrencilik olduğunu düşünüyor, yada öğrencilik meslek değildir diyorsanız düşüncelerinizi bekliyorum...ben öğrenci olduğum için bana en zor meslek öğrencilik gibi gelio...                                                                                                                        Ah Uğur bigün içimizden birinin çıkıp duygularımızı anlatacağını biliyodum. :) Ama genede msjı görünce mutlu oldum. Vallahi en zor iş öğrencilik  be. şimdi de final haftam ki çok çok zorrr. Sınav haftası olan tüm öğrenci kardeşlerime çok çok başarılar diliyorum... neyse ki öğrensiliğin en güzel olayı yaztatiline çok az kaldı :D

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Öğrencilik hayata hazırlık için geçirilen bir aşamadır bana göre..Her ne kadar eğitim kurumlarında hayatla ilgili bilgiler verilmese de, bu çağlar insanın hayata hazırlandığı, kimlik gelişimini geliştirdiği döneme denk gelir. Asıl soru şu: Hayatı tanıyıp onun içinde olmak mı zordur, yoksa  hiç tanımadığınız hayata hazırlanmak mı...?

E

Eylül 06

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Zor iş öğrencilik zor ... Ama öğrencilik bitince ne iş yapacağına karar vermek çok daha zor.Ki bizler de en son sınıfa gelene kadar plan falan yapmıyoruz.Sonra alıyoruz elimize diplomayı kapı kapı geziyoruz. Sonra işsizlik aldı yürüdü diyoruz.zor öğrencilik zor ama daha zoru da var arkadaşlar aklınız da bulunsun...

Y

ying-yang

Kullanıcı
13 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bir de bu boyuttan bakabildik mi? biz öğrenci olduğumuz için şikayette bulunabiliyoruz oysaki okuyamayan onca çocuklar kız-erkek bizim yerimizde olmak için neleri feda etmezlerdi, bu boyuttan da yaklaştık mı(HAYIR), daha da geniş düşünürsek maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamayanlar var , düşünür müsünüz şu an okuma-yazmamız olmasaydı PC başına dahi geçemeyebilirdik ve böyle insanlar baya baya var sizler de biliyorsunuz!!
gerçekten elimizdekilerin kıymetini bilmeli çok iyi değerlendirmeliyiz, unutmayalım ki zamanı asla geri getiremeyiz!!!..

C

cemiLe-akeL

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
ying-yang' Alıntı:
Bir de bu boyuttan bakabildik mi? biz öğrenci olduğumuz için şikayette bulunabiliyoruz oysaki okuyamayan onca çocuklar kız-erkek bizim yerimizde olmak için neleri feda etmezlerdi, bu boyuttan da yaklaştık mı(HAYIR), daha da geniş düşünürsek maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamayanlar var , düşünür müsünüz şu an okuma-yazmamız olmasaydı PC başına dahi geçemeyebilirdik ve böyle insanlar baya baya var sizler de biliyorsunuz!!
gerçekten elimizdekilerin kıymetini bilmeli çok iyi değerlendirmeliyiz, unutmayalım ki zamanı asla geri getiremeyiz!!!..
çok güzel söylemişsin... ama insaoğulunun egosudur ki asla elimizdekinin kıymetini anlamayız.. ta ki kaybedene kadar.. bazen ben de sıkılıyorum boğulasım geliyor derslerden ama farkındayım ki ileri de bunlar bana tebessüm olarak dönecek.. :)

İ

İŞLETMECİ

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bazen çok zevkli öğrencilik ama 1 puan farkla her sene kaldığım için bezdim artık.yine de okumak güzel bir amaç bir hedef var çünkü

su_perisi

su_perisi

Kullanıcı
18 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aslında en zor iş bazen öğrenciliktir. Sonunu düşünerek bir işi yaptığında zevk alarak severek yapıyorsan bir o kadar da kolay oluyor. Ama ailenin zoruyla okuyorsan zordur bazen.Yanında arkdadaşların oluğu zaman bir o kadar da zevk alıyorsun bir o kadar da küçük güzel anıların oluyor.

E

elizya

Kullanıcı
14 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
turkiye
yha evet öğrencilik zor ama çok güzell bende öğrenciyim ama sewiorum gerçekten en güsel yıllarımın öğrencilik yılları olacağından eminim çünkü çok güsell :)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
en zor meslek(mi) tartısılır ama bence kotu yanları olduğu kadar güzel yanlarıda var..Bikere zor cünkü insanların ve kendinin beklentileri yuksek tabi buda seni strese sokuyor bi derece. sonra bide ciğnenmesse olmas kurallar var:)bide sana takmıs oğretmen varsa okulda işte o zaman not kurtarma vakti bence:) tabi guzel yonleride var mesela lise yıllarında yasadığın arkadaslıklar hiç unutulmaz sanırım :)okulda yaptığın kucuk yaramazlıklar.. sınıfta konusulan muhabbetler falan filan ... ben hala ogrenciyim ama ogrenci olmadığım zamanlar ogrencilik yıllarını cok ozlicem hissine kapılıyorum ve sanırım buda ogrenciliği sevdiğimi gosteriyor..:D

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
öğrenci olmakta ne var ekmek elden su gölden  ;D

S

su-kızı

Kullanıcı