Emre kimdir? Hakkımda..

• Konbuyu başlatan Emre
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Emre tarafından oluşturulan Emre kimdir? Hakkımda.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Emre kimdir? Hakkımda..
Konbuyu başlatan Emre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emre
Emre

Emre

Yıldırmaz
Geliştirici
29 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
18
Filipinler
emreyildirmaz.com
Siz değerli Kendini Geliştir Forumları Kullanıcıları!

Emre YıldırmazTam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum.

Emre Yıldırmaz Galatasaraylı bir Michael JACKSON hayranı. 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı. Boş zamanlarımda hobi olarak Web Developer (İnternet Geliştiriciliği) denilen şeyi yapmaktayım.

İnsanlara tanıdığım şans kadar benden gidenleri bir ben bilirim. Her adım attığımda ve her el uzattığımda, zor günlerinde yanında olduğum insanların nasıl bana sırt döndüğünü bir ben bilirim. Artık dünyanın merkezine kendimi koydum. Bu halime “bencillik” diyenler, zamanında kendilerini adam yerine koyduğumdan dır. Sırtımdan vurduklarında hissettiğim acıyı bir ben bilirim. Beni bilen böyle bilsin. İster saygı duysun bana, ister silsin. Kendi yolumda nasıl yürüyeceğimi kimseler bana söylemesin. Varacağım yeri Allah, duracağım yeri ise bir ben bilirim.

Boşverdiklerim var benim. Artık vazgeçtiklerim. ‘Olmazsa olmaz‘ dediklerimin, olmayabileceğini de öğrendim. ‘Neyse..’ dediklerim var benim. ’Sağlık olsun‘ deyip geçtiklerim. Hem ben artık eski bende değilim. Hayallerim yok benim ve ‘Şöyle olsa ne güzel olur!‘ dediklerim. “Hayırlısı olsun” demeyi öğrendiğim gün, hayallerimden vazgeçtim!

Bir çok hatalar yaptım şimdiye kadar, inkar etmiyorum, etmemde. Ders aldıklarım oldu, almaya vakit bulamadıklarım da. duyduklarım doğruysa zaferlerim, farklılıklarım, örnek alındığım durumlar da olmuş. Ahımı alanlar faturasını ödüyorlarmış. İyi ki yapmışım dediğim şeylerde var keşkelerim de. Şimdi yeni bir hayatım var, yeni insanlarla, yeni yerlerde, yeni zamanlarda. Eskilerde var hafızamda ama çoğu eski yerlerde, eski zamanlarda. Geri döndürmek istediğim zamanlarımda var, engellemek istediğim başlangıçlarımda.

Nazım HikmetYa/da şöyle bir Nazım HİKMET ’in sözleriyle anlatmak gerekirse;

Dün “canım” olan yarın “düşmanım” olmaz benim.
Yaşananların hatırı hep saklı kalır.
Hatırları sorulur selamları hep alınır.
“SİLDİKLERİM” vardır bir de!
Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır.
Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır.
Vicdanla birlikte.
“ŞEREF” ararım ben sevdiklerimde;
Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.
Zaman gelir “ŞEREFSİZ‘leri de severim.
Her yerde gözüm kulağım vardır benim.
“Eksik söylemek yalan söylemek değildir!” mantığındaki,
Beni değil kendini kandırır yalnızca.
Bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım,
Kaybetme korkumdan değil karşımdakilerin yalan söyleme potansiyellerine olan merakımdandır.
“İnkar” olmaz benim hayatımda.
Yaşananı “YAŞANMAMIŞ” saymam.
Sayanları da SAYMAM.
Kelimelere sığmaz SAYFALAR SÜRER BENİ ANLATMAK
Ama ne kadar anlatılırsa anlatılsın;
YAŞAYAN BİLİR BENİ,
YAŞAMAYAN ANLAMAZ.
Ağırdır sevmelerim Her “YÜREK” taşıyamaz.
Büyüktür umutlarım her “OMUZ” kaldıramaz.​

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Aslında çok eski tanışıyoruz.
Benim ilk site deneyimlemelerimden biri olan kalbim.gen.tr (ne projeydi ama) zamanında (2002) bulmuşuz birbirimizi.
Gelişimin, deneyimin, bilgin ve tabi ki bu siteye yaptığın emek bizim için çok değerli ve önemli.

Yeniden hoş geldin diyebilirim.