emine şenlikoğlu-çin işkencesi

• Konbuyu başlatan aleynaa
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde aleynaa tarafından oluşturulan emine şenlikoğlu-çin işkencesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,951 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı emine şenlikoğlu-çin işkencesi
Konbuyu başlatan aleynaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
                nası anlatabilirim ki öyle bir kitap,öyle bir hayat hikayesi.bizi dost gibi yanımıza girip kardeşe kardeşinin derisini gülerek yüzdürücek hale getiren,bizi bizlikten çıkaran bu sistemi yaşayan ,hatta o sisitemin kendisi olan bir türkii kardeşimizin hayatı

içinizde biraz aslına dönme ışığı varsa gerçekten tavsiye ediyorum okuyun.....

P

psyche

Kullanıcı
20 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yunanistan
aslına nasil dönülür?
Aslın tarifini yaparmısınız?

B

bjkli kadir

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
Teşekkürler aleynaa güzelmiş 8)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Çin İşkencesi
Emine Şenlikoğlu

Bu kitap bir roman değil, roman üstü! Hikâye değil! Hatıra, yada hayal mahsulü hiç değil!... Taş gibi, ateş gibi yaşanmış bir hayat... Bir hakikatin ta kendisi!... Emine Şenlikoğlu bu eseriyle bütün "Sanat Teorileri"ni çok gerilerde bırakmış... Çağlayanlar kadar akıcı, bir yumak ateş kadar yakıcı bir üslûpla yazmış... Sunilik, zorlama, özenti, desinler hevesi, beğenilmek endişesi hiç yok... Dolu dolu bir iman... Dupduru bir ihlâs... Sımsıcak bir samimiyet...

K

koska45

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
gebze
bende merak ettim alıp okumam lasım ::)

I

ibrahim

Kullanıcı
20 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
BUNDAN 4-5 SENE OKUDUGUM  AMA HALA HATIRAMDA DERİN İZLER BIRAKAN,BENİ ETKİSİ ALTINDA BIRAKAN MUHTEŞEM Bİ KİTAP.KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.HİÇ SIKLMADAN BİR YUDUMDA İÇİNİZE ÇEKİP OKUYACAGINIZ BİR KİTAP.

E

Emayn

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
aldım ama henüz başlıyamadım yaaa  :-\

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bu kitabı bizimle paylaştığın için tşk bende yıllar önce okumuştum okuduğum gün çok etkilenip aynı gün içinde bir kez daha okudum herkese tavsiye ediyorum selamlr

R

ravza

Kullanıcı
8 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Paylaşımın için teşekkürler aleyna.Arkadaş tavsiyesiyle tanıştım Emine Şenlikoğlunun kitaplarıyla.İlk okuduğum kitabı idamlık gençti.Sonrasında diğer kitaplarınıda okudum hepsi birbirinden müthiş kitaplar.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
ETKİLEYİCİ OLDUGUNDAN HİÇ KUŞKUM YOK SAOL

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ortaokuldayken derste bi arkdaşım anlatmıştı güzel bi kitaba benziyor.

Emine şenlikoğlu'nun bi kaç kitabını okudum (Sevgide hiç vefa yokmu-Tek kelimeyle harika-,kadınları kadınlar eziyor,Maria,nesiller öyküsü serisini) okudum hepside çok güzel zaten kitap okumaya nesiller öyküsünden başladım.

Güzel kitaba benziyo alıp okuyacam.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
  Yanılmıyosam ünlü yazarlardan Hüzeyin Üzmez'de
BU kitabı çok beğenmiş dört sayfalık övgü dolu bir yazı yazmıştı.
Tabii İşkencenin her türü insanlık suçudur o da ayrı bir konua neyse..!
"Çin İşkencesi "  nasıl bi'şeydir 
Hele de bunu bir bayan yazar yazmış ise merak ettim okumak isterim: (

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
İşkence nedir ,niçin yapılır  hiiiç merak etmiyor şiddetle kınıyor ve hayır diyorum:)