elif şafak--SİYAH SÜT

• Konbuyu başlatan kocatepeli
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde kocatepeli tarafından oluşturulan elif şafak--SİYAH SÜT başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,215 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı elif şafak--SİYAH SÜT
Konbuyu başlatan kocatepeli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
K

kocatepeli

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
yaklaşık 1 saat önce kalktım kitabın başından.. arkadaşımdan yılbaşı hediyesiydi.. bi hevesle okudum ki 1 günde bitti kitap.. çok eğlenceli bişi..ilk defa bi kitabı okurken kahkaha atarak güldüm... ilk defa bi kitapta bu kadar bilgiyi bi arada buldum...başlangıçta böyle bi kitapla karşılaşacağımı zannetmiyordum ama değdi.." herşey kısa ve öz olsun benim için" diyenler varsa buyursunlar.. herkes belki aynı zevki, tadı alamayabilir; ama sayfa aralarına sıkışmış öyle bilgiler varki okuduğumda bi yanımı eksik hisstettim.. yazarın üslubu... insan sıkılmadan- ki ben sıkılmadım- okuyabilir.. otobiyografik bi roman..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Paylaşımınız için teşekkürler..
Keşke daha çok bilgi verseydiniz..

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Merak ettim şimdi :)

Teşekkürler..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
KEŞKE BİRAZCIK BİLGİ VERSEYDİNİZ KİTAP HAKKINDA KONUSU FALAN GİBİ :'(

E

esm@

Kullanıcı
3 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
elif şafak ın baba ve  pic kitabını okumustum ama beni zorlamıstı acıkcası betimlemeler ara detaylar cok boğucuydu o yüzden elif şafak ın kıtaplarından gözum korktu  :)

glsh_78

glsh_78

Kullanıcı
10 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
KİTAPTA DOĞUM SONRASI GEÇİRDİĞİ DEPRESYONU ANLATMIŞ. ÇOK EĞLENCELİ BİR KİTAP AMA YAŞI GENÇ OLANLARIN ANLAMASI ZOR BENCE. BENİ TEK SIKAN KISMI OYDU. DAHA ÇOK KADINLAR İÇİN YAZILMIŞ BİR KİTAP.  OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM :)

M

meloodi

Kullanıcı
3 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kitapta en çok sevdiğim elif safak hanımın iç seslerini  küçük kadınlarla anlatmasıydı...
özellikle bekarlık manifestosu okunmaya değer...
meslek ve annelik duygularıyla gidip gelenler için yol gösterici olacaktır
otobiyogrofik olması gözünüzü korkutmasın(ben korkmuştum ) okunmaya değer...

M

med_cezir_azra

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Elif Şafak harika bir yazar. Siyah süt'ü duymuştum okuyacağım.Teşekkürler..

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
adını çok duyduğum bir yazar ama henüz hiçbir kitabını okumadım
çünkü bende malesefki biliyorum bu önyargımı yıkmam lazım ama ne zaman kitapçıya gitsem bir türlü bayan yazarların kitaplarına elim varmıyor :-\

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
özlem1980' Alıntı:
çünkü bende malesefki biliyorum bu önyargımı yıkmam lazım ama ne zaman kitapçıya gitsem bir türlü bayan yazarların kitaplarına elim varmıyor :-\
Özlemcim,eline almadan nasıl oldugu konusunda bir bilgi edinemezsin..
Ama okumak istiyorsan bu yzarın kitaplarını sana tavsiyem,"baba ve piç" den başlayabilirsin,diger kitaplarından başlarsan,okumadan sıkılır bırakabilirsin..
Biraz parçadan bütüne giden tarzda yazar..
En son "Pinhan ve Mahrem" adlı kitapalrını okudum,ve sondan bir kaç sayfa gelene kadar parçaları birleştirmekde zorlandım,nerde ise sıkılıp bırakacaktım,ama kötü bir huyum avr asla başladıgım bir kitabı bitirmeden bırakmam..
İyikide bırakmamışım,farklı bir tarzı olsada,anlatımı akıcı ve merak uyandıran bilgilerle dolu..

Dün "siyah süt" e başladım...Bitirdikden sonra yorumumu daha iyi yaparım...
İçinde o dönemleri 3 kez geçirmiş olsamda,en sonuncusunda nerde ise bende o depresyona girecektim ki,eşim sagolsun her zaman destegi ile çabuçak atlattım..
Şimdi okudukça gülümsüyorum.. :)
Eger anne olmadı isen, okumanı tavsiye ederim,hoş bunu okuyupda sakın lohusa dönemi depresyonuna girmenide istemem.. :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok severek okuduğum bir kitaptı.. gayet keyifli ve ilginç bir anlatım...
okunabilirler listesinde :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bencede cerencim,Anne olmdan herkesin okumasını tavsiye ederim..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Dün itabari ile bitirdim kitabı..
Başta güzeldi,çabuçak bitiremese idim,şu an Elif hanımın iç sesleri bana geçip depresyona girmiştim.. :D

Düşünüyorumda,bizimde var içimizde bu koro..Elif hanımınkiler gibi ele geçirir mi beynimiizde,depresyona girdirir mi?
Bir kere banada gelmişlerdi,kısa  vadeli atlatmıştı Elif şafak gibi uzun vadeli degildi... :)
Şunuda belirtmek isterim..Yazarların postnatal depresyona egilimleri bizim depresyona girmekden dahada etkilidir..
İyiki yazar degilmişim.. :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
KUZENİM OKUYOR COK GÜZEL OLDUĞUNU SÖYLEDİ BEN DE ALACAĞIM İNŞ.

S

sevdags

Kullanıcı
30 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bu kitabı bende okudum ama bana cok sıkıcı geldi bence baba ve piç kitabından sonra malesef olmadı bi kere çok karışık okurken yoruldum sürekli içten gelen bir konusma ve paylaşma birden hoooppp normal hayattaki konusmalarıyla kesiştiğini hissettim  :eek:

E

elfbyzt

Kullanıcı
6 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Siyah süt'ü İlk fırsatta bende okuyacağım,Aşk okunası bir kitaptı.

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
Özlem' Alıntı:
  Bu önyargınızı yıkmaya Elif Şafak ın İskender adlı romanıyla başlayabilirsiniz.Onu Aşk ın ve Baba ve Piç in takip etmesini tavsiye ediyorum.Bu yaz Elif Şafak ın bu üç kitabını okudum.Hepsini çok sevdim ama en çok İskender i sevdim.Okuyun,pişman olmazsınız.Şimdi de Siyah Süt ü merak etmeye başladım,sevgili kocatepeli tavsiye etmiş.sevgilerle...

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
sevdags' Alıntı:
bu kitabı bende okudum ama bana cok sıkıcı geldi bence baba ve piç kitabından sonra malesef olmadı bi kere çok karışık okurken yoruldum sürekli içten gelen bir konusma ve paylaşma birden hoooppp normal hayattaki konusmalarıyla kesiştiğini hissettim  :eek:
  Baba ve Piç çok güzeldi değil mi,peki İskender i okudunuz mu?